BEWIT BORIEVKA, LIST 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Svieža, borovicová, balzamová, sladkohorká a drevitá aróma borievkového oleja vás podporí, posilní a pomôže vám zbaviť sa nechcených bremien.

Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€13,30 €27,10 od €13,30
BEWIT BORIEVKA, LIST 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Borievka, tŕnistý, zelený ker alebo strom pochádza zo severnej Európy, juhozápadnej Ázie a Severnej Ameriky. Ide o jednu z prvých rastlín, ktorú ľudia používali napr. ako vykurovadlo alebo rituálne kadidlo.

Borovicovo ostrá aróma esenciálneho oleja Borievka je energeticky a psychologicky spojená so schopnosťou rozpúšťať a čistiť.

Od staroveku je esenciálny olej z borievky spájaný aj s duchovným očistením a so silou odrážať negatívne vplyvy. Na druhú stranu teplé, sladké a drevité vlastnosti esencie odrážajú jej hlboko posilňujúci potenciál.

Ak máte pocit, že v živote stagnujete, esenciálny olej Borievka vám pomôže v duševnej rovine prekonať stavy apatie a strnulosti, starosti a obavy zo zlyhania. Obnoví vo vás rozhodnosť a vôľu, posilní vašu otvorenosť a odvahu vydať sa opäť vpred, za svojimi snami.

Esenciálny olej z borievky je podobne ako tymianový a zázvorový silné tonikum, zahrievajúce a stimulujúce energiu jang.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave