Bewit AJOWAN 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa je bylinná, tymiánová. Pri mnohých neduhoch navodzuje pocity úľavy a uvoľnenia.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€9,20 €18,80 od €9,20
Bewit AJOWAN 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

KOPTSKÝ KMÍN
Vysoko aromatický ajowan je veľmi užitočnou záležitosťou. Pri mnohých neduhoch navodzuje pocity úľavy a uvoľnenia. Svoje uplatnenie tak nájde snáď v každej domácnosti.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ ZO SEMIEN AJOWANU
Ajowan (Trachyspermum ammi), čiže koptská rasca, je bylina pôvodom z východného Stredomoria. Toľko cenený esenciálny olej je získavaný z ich semien šetrným procesom, destiláciou vodnou parou.

Vedeli ste že?
Pre obsah látky tymol je ajowan často spodobňovaný s olejom tymiánovým. Avšak v porovnaní s ním je vôňa ajowanu výraznejšia a prenikavejšia.

Zloženie
Esenciálny olej z ajowanu je prírodným kokteilom stoviek biologicky aktívnych látok. Avšak za kľúčové sú považované látky zvané γ-terpinene a tymol.

BENEFITY ESENCIÁLNEHO OLEJA Z AJOWANU
V ľudovom liečiteľstve
Už od staroveku je ajowan používaný nielen v kuchyni. Pre svoje pôsobenie sa stal obľúbeným aj v ľudovom liečiteľstve. 

V osobnej starostlivosti
Pre svoju nápaditú vôňu a príjemné pôsobenie je esenciálny olej ajowan taktiež vhodnou prísadou do prírodnej telovej aj vlasovej kozmetiky.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave