BEWIT TEA TREE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Má silnú, lekársku, gáfrovú, balzamovú a sladkohorkú arómu.

Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€16,05 €32,70 od €16,05
BEWIT TEA TREE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
tea tree 100 cisty esencialni olej thumbnail 1613140902 TEA TREE
Tip

Jeho vôňa je skôr liečivá a tvrdá, preto si esencia nikdy nezískala svoju popularitu v parfumárstve. Štúdie však preukázali, že esenciálny olej tea tree je veľmi účinný v starostlivosti o naše zdravie. Preto je často považovaný za prvého pomocníka vo fľaši.

Podľa British Medical Journal z roku 1933 sa zistilo, že tea tree „je silné dezinfekčné činidlo, nejedovaté a nedráždivé“.

Esenciálny olej Tea Tree pôsobí aj na psychologickej úrovni. Povzbudzuje morálku a odolnosť. Podporuje pozitívny postoj, pozdvihuje ducha a zvyšuje sebaistotu a pomáha odstraňovať energetické blokády.

Upozornenie: Olej je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte orálne!

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave