BEWIT BOROVICA 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Silná, svieža, balzamová a drevitá aróma borovice umocní vaše sebavedomie a môže podporiť a inšpirovať vaše myslenie.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€11,70 €23,80 od €11,70
BEWIT BOROVICA 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Silná, svieža, balzamová a drevitá aróma borovice umocní vaše sebavedomie a môže podporiť a inšpirovať vaše myslenie.

Pokiaľ sa obklopíte vôňou esenciálneho oleja Borovica, dýchne na vás pocit vitality. Môže podporiť vaše intuitívne vnímanie a schopnosť prijímať zodpovednosť a robiť správne rozhodnutia založené na zdravom úsudku.

Dr. Edward Bach odporúčal borovicové esencie ľuďom, ktorí majú silné pocity viny a robia si výčitky, aj keď sa v skutočnosti ničoho nedopustili. Borovicový olej im pomáha obnoviť radostné, pozitívne emócie a prijať seba samého.

V mnohom sa borovica svojimi vlastnosťami zhoduje s eukalyptom (Eucalyptus Globulus) a zmiešaním oboch olejov sa ich pôsobenie násobí. Aróma dezinfikuje a čistí vzduch.

V Číne a v Japonsku je borovica oddávna symbolom dlhého života, odolnosti, vytrvalosti a sebadisciplíny.

Botanický názov: Borovica lesná
Anglický názov: Pine
Latinský názov: Pinus Sylvestris
Krajina pôvodu: India
Spôsob výroby: Parná destilácia
Použitá časť rastliny: Ihličie

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave