BEWIT BERGAMOT, RAW 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa bergamotu je typicky citrusová: sladká, ovocná, krásne čerstvá a ľahko kvetinová. Aj preto pôsobí uvoľňujúcim a pozdvihujúcim dojmom. Za studena lisovaný - RAW KVALITA.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€13,40 €27,35 od €13,40
BEWIT BERGAMOT, RAW 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Ppodobne ako ostatné citrusové oleje sa esenciálny olej Bergamot získava lisovaním za studena z kôry plodov. Svojou podstatou je chladivý a osviežujúci. Je dobrý pomocník, ak chcete rozpoznať a uvoľniť svoje potlačované city.

Bergamotová vôňa tohto esenciálneho oleja vo vás znova prebudí spontánnosť a optimizmus, odpočinutie a bezstarostnosť.

Upozornenie: Vyhnite sa aplikácii na kožu, ktorá bude vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu po dobu nasledujúcich 36 hodín.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave