BEWIT AG (ANTIAGING) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením môže podporiť pocit harmónie a obnovy. Niekedy býva táto zmes označovaná ako olej dlhovekosti.

Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€21,45 €43,80 od €21,45
BEWIT AG (ANTIAGING) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Táto vyvážená zmes kvalitných esenciálnych olejov môže byť vašou obľúbenou podporou. Dajte si pár kvapiek do difuzéra a nechajte zmes silných voňavých silíc pôsobiť na svoje telo a myseľ.

Veľkou výhodou 100% prírodných esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a s mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi sme dosiahli silného synergického efektu.

Zloženie (INCI):

  • Kadidlo (Boswellia serrata) (Boswellia serrata oil) *
  • Citrón (Citrus limonum oil) *
  • Pomaranč (Citrus sinensis oil) *
  • Klinček (Caryophyllus aromaticus oil) *
  • Tymián (Thymus vulgaris oil) *
  • Fenikel (Foeniculum vulgare oil) *
  • Koriander (Coriandrum sativum oil) *
  • Šalvia muškátová (Salvia sclarea oil) *
  • Medovka (Melissa officinalis oil) *

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave