BEWIT GRAPEFRUIT 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Svieža, jasná vôňa grapefruitového esenciálneho oleja pripomína ľahkosť a radosť, je to „rozžiarené južné slnko, ktoré očistí, rozptýli aj príjemne schladí”.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€11,90 €24,30 od €11,90
BEWIT GRAPEFRUIT 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Grapefruit bol vypestovaný šľachtením. Pôvod stromu, rovnako ako jeho meno, je neznámy. Predpokladá sa, že ide o hybrid pomarančovníka a pomela.
Často je využívaný ako vonná zložka v parfémoch, kozmetike, pri výrobe mydiel, ale aj potravín.
Grapefruit sa vyskytuje v ružovej, červenej a bielej odrode a všetky produkujú esenciálne oleje s podobnými vlastnosťami.

Drobné rozdiely sa nachádzajú v dreni kôry.

Biely grapefruit ju má jasnejší, belší a suchší v porovnaní s grapefruitom alebo ružovým grapefruitom. Biela odroda má mierne horký podtón. Ružový grapefruit má podtóny sladšie. Je teda vhodnejšie pre deti, ktoré majú radšej sladšie vône.

Všeobecne sa esenciálny olej z grapefruitu využíva z hľadiska svojho pôsobenia predovšetkým v rovine fyzickej.
Biely grapefruit, na rozdiel od grapefruitu, má jasnejšiu farbu a prináša tak svetlo a lásku. Vďaka svojim vibráciám sa využíva skôr na energetickej a mentálnej úrovni, je skvelým pomocníkom na nastolenie rovnováhy ženských a mužských energií. Ponúka sebavedomie, vytvorenie rovnocenných vzťahov.

Očisťujúce
Grapefruitový esenciálny olej je známy svojou schopnosťou pomôcť prírodnou cestou vylučovať nepotrebné, škodlivé látky a vodu z tela.

Zbavujúce mastnoty
V kozmetike sa grapefruit často pridáva do sér, krémov, ktoré sú určené na mastnú, zanesenú a aknóznu pleť. Zanecháva pleť aj póry čisté.
V starostlivosti o vlasy je vhodný pri mastných vlasoch.

S grapefruitom do plaviek
Uvádza sa, že inhalácia esenciálneho oleja z grapefruitu môže pomôcť potlačiť chuť na jedlo, znížiť chuť na sladké.
Často je súčasťou prípravkov na pokožku tela, ktoré pomáhajú vypínať pokožku a zbaviť ju pomarančovej pokožky.

Uvoľňujúce
Inhaláciou esenciálneho oleja grapefruit sa „spustí relaxačný režim v tele“ a dá sa tak pokojne relaxovať. Olej má tendenciu upokojovať nervové napätie a úzkosť.
S pomocou vône grapefruitového esenciálneho oleja je možné zabojovať proti únave a stresu.

Odstraňujúce pachy
Dokáže eliminovať nepríjemný zápach v domácnosti aj na tele, býva často využívaný v antiperspirantoch.

BENEFITY ESENCIÁLNEHO OLEJA GRAPEFRUITU

  • Účinne neutralizuje nepríjemný zápach.
  • Môže byť vhodný pri celkovom napätí organizmu.
  • Mohol by uľaviť od stresu, pri zlej nálade.
  • Podporuje očistu tela, je možná pomoc pri odstránení toxínov a prebytočnej vody z tela.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave