BEWIT POMARANČ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Teplá, svieža, citrusová a sladká aróma pomarančovej esencie sa výborne hodí na navodenie pokoja, optimizmu, ale aj vtedy, keď vám ide o úspech a bojíte sa, že neobstojíte.

Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€8,70 €17,80 od €8,70
BEWIT POMARANČ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Teplá, svieža, citrusová a sladká aróma pomarančovej esencie sa výborne hodí pre navodenie pokoja, optimizmu, ale aj vtedy, keď vám ide o úspech a bojíte sa, že neobstojíte.

Esenciálny olej sa extrahuje z kôry plodov pomarančovníka čínskeho, ktorý pochádza z Ázie. Do Európy ho priviezli portugalskí prieskumníci vracajúci sa z južnej Číny.

Pomaranč je tradičným čínskym symbolom šťastia a prosperity. Terapeutickú hodnotu jeho plodov objavili v starej Číne. Sušená pomarančová kôra je dôležitou súčasťou východného lekárstva.

Esenciálny olej Pomaranč pomáha v duševnej oblasti uvoľniť napätie a odstrániť frustráciu, ale aj rozprúdiť v tele energiu (čchi). Pokiaľ sa táto energia zastaví, zmocňuje sa nás smútok a popudlivosť. Teplá, slnečná a sladká aróma pomaranča ich však dokáže rozptýliť a opätovne navodí radosť a pozitívnu náladu.

Pokiaľ máte sklony k perfekcionizmu, ste zameraní na úspech a zle znášate zlyhanie, pomarančová vôňa vám pomôže docieliť uvoľnenejšiu náladu, ktorá napomáha ľahšiemu riešeniu problémov.

Botanický názov: Pomarančovník čínsky
Anglický názov: Orange
Latinský názov: Citrus sinensis
Krajina pôvodu: Brazília

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Upozornenie: Vyhnite sa aplikácii na kožu, ktorá bude vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu po dobu nasledujúcich 36 hodín.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave