BEWIT INSECT STOP (STOP HMYZU) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

100% prírodná zmes esenciálnych olejov s repelentným pôsobením. Silný prírodný repelent. Synergická zmes, ktorá vás ochráni pred hmyzom.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€14,30 €29,20 od €14,30
BEWIT INSECT STOP (STOP HMYZU) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV
bewit insect stop smes esencialnich oleju esencialni olej insect stop thumbnail 1613485962 INSCENT STOP
Tip

100% prírodná zmes esenciálnych olejov s repelentným pôsobením.

Silný prírodný repelent. Synergická zmes, ktorá vás ochráni pred hmyzom.

Najväčším dielom sú v zmesi prítomné citronela a klinčeky, ktoré sú v kombinácii s cédrovým drevom považované za jeden z najúčinnejších odpudzovačov hmyzu. Olej z mäty piepornej je výborný aj pre situácie, kedy je potrebné udržať v odstupe živočíchy, ako sú myši, krysy, šváby či mravce. Títo všetci vôňu mäty „nemusia“. Stačí kvapnúť pár kvapiek na miesta, kde sa zdržujú. Zastúpené sú tiež mäta roľná, citrónová tráva, tea tree, pačuli a ďalšie.

Použitie: inhalácia, prírodný repelent

Vôňa: výrazná, korenená so sviežimi a sladkastými tónmi

BEWIT INSECT STOP OBSAHUJE:

 • Klinčeky / Caryophyllus aromaticus oil
 • Citronela / Cymbopogon nardus oil
 • Céder himalájsky / Cedrus deodara oil
 • Mäta pieporná / Mentha piperita oil
 • Citrónová tráva / Cymbopogon citratus oil
 • Mäta roľná / Mentha arvensis oil
 • Tea tree / Melaleuca alternifolia oil
 • Smrek / Picea abies oil
 • Cesnak / Allium Sativum oil
 • Pačuli / Pogostemon cablin oil
 • Oregano / Origanum vulgare oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave