BEWIT ANTIS (ANTISTRESS) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT ANTIS oceníte v situáciách, keď čelíte nadmernej aktivite a prepracovanosti a túžite podporiť pocit spokojnosti, šťastia, pokoja a mieru.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€20,30 €41,45 od €20,30
BEWIT ANTIS (ANTISTRESS) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Vdychovanie vôní, ktoré majú upokojujúce účinky je overenou možnosťou, ako uľaviť pocitom napätia a zmätku.

Významnou zložkou zmesi BEWIT ANTIS sú citrusové esencie - pomaranč a bergamot. Obe majú teplú, sviežu a sladkú arómu, ktorá pomáha navodiť pocit pokoja a optimizmu. Hodí sa tiež pre perfekcionistov, pretože prináša uvoľnenie a jednoduchšie riešenie problémov najmä vtedy, keď nám ide o úspech a bojíme sa, že neobstojíme.

Levanduľová vôňa prispieva k lepšej relaxácii a spánku. V zmesi sú zastúpené tiež rebríček a yzop. Najmä ambiciózni a pracovití ľudia sa ľahko dostávajú do stavu, kedy stres a prílišná aktivita presiahnu únosnú hranicu. Trvalý tlak ľahko môže spôsobiť pocity depresie a môže dospieť až do stavu "vyhorenia" a straty motivácie.

Spúšťačom depresie môže byť aj strata zamestnania, ktorá súvisí so stratou životného ciela a vízie. Schopnosť prejavovať a presadzovať svoju vôľu je rozvinutá, ale nie je v rovnováhe.

Zmes olejov ANTIS má oslobodzujúci účinok. Uvoľňuje psychické bloky a uzly vzniknuté pri potláčaní emócií. Pomáha prekonať pocit obete a nespokojnosti. Podporuje schopnosť odpúšťať a súcitiť.

Veľkou výhodou 100% prírodných esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi je dosahovanie silného synergického efektu.

Upozornenie: Vzhľadom k prevažujúcej citrusovej zložke sa vyhnite aplikácii na kožu, ktorá bude v nasledujúcich 24 hodinách vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu.

BEWIT ANTIS OBSAHUJE:

  • Pomaranč / Citrus sinensis oil
  • Bergamot / Citrus bergamia oil
  • Levanduľa, Kašmír / Lavandula angustifolia oil
  • Rebríček obyčajný / Achillea millefolium oil
  • Ruža Damascenská / Hyssopus officinalis oil
  • Kamilka / Chamaemelum nobile oil
  • Harmanček / Matricaria chamomilla oil
  • Medovka / Melissa officinalis oil
  • Slamienka Francúzsko / Helichrysum italicum oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave