BEWIT OREGÁNO 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Vôňa je ostrá, jemne gáfrová, sladko pieporná, bylinná. Osvieži myseľ a obnoví duševnú rovnováhu.

Je skvelé aj na dochutenie pokrmov.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€10,20 €20,80 od €10,20
BEWIT OREGÁNO 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
oregano 100 cisty esencialni olej esencialni olej oregano obnova dusevni rovnovahy otevreni se novym myslenkam emocni bloky cistici vlastnosti esencialni olej do vareni divoka majoranka thumbnail 1613139337 OREGANO
Tip

Esenciálny olej z oregana v sebe ukrýva nezameniteľnú, mierne štipľavú arómu, ktorá osvieži vašu myseľ a obnoví vo vás duševnú rovnováhu. Na emocionálnej úrovni potom pomáha otvoriť sa novým myšlienkam, nabáda k pokore a oslobodzuje od emočných blokov. Za vyzdvihnutie stoja aj jeho čistiace vlastnosti, vďaka ktorým sa skvele hodí do saunových nálevov.

Pre svoje aromatické vlastnosti je vhodný aj na obohatenie pokrmov.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ Z KVETÚCEJ RASTLINY OREGANA
Dobromyseľ obyčajná (Origanum vulgare) – vytrvalá bylina z čeľade hluchavkovitých, ktorá pochádza z oblasti Stredomoria. Výsledný esenciálny olej je získavaný z jej kvitnúcej rastliny šetrným procesom, destiláciou vodnou parou.

VEDELI STE ŽE?
Južnejší brat majoránky
Oregano sa zjavne podobá majoránke, a preto sa často označuje ako „divoká majoránka“. Vzhľadom na obsah carvacrolu má však výraznejšiu arómu. Avšak obe rastliny sa radia do rovnakej čeľade.

ZLOŽENIE
Esenciálny olej z oregana je prírodným kokteilom stoviek biologicky aktívnych látok. Avšak za kľúčovú je považovaná látka zvaná Carvacrol.

BENEFITY ESENCIÁLNEHO OLEJA Z OREGANA

Osvieženie, oslobodenie, rovnováha
Esenciálny olej z oregana v sebe ukrýva nezameniteľnú, mierne štipľavú arómu, ktorá osvieži vašu myseľ a obnoví vo vás duševnú rovnováhu. Na emocionálnej úrovni potom pomáha otvoriť sa novým myšlienkam, nabáda k pokore a oslobodzuje od emočných blokov. Rozptyľte jeho silicu v priestore a ponorte sa do neskonalé harmónie.

Pre hlboký nádych
Esenciálny olej z oregana skvele prečisťuje vzduch, čím vytvára priestor na hlboké dýchanie. Perfektne sa preto hodí do saunových nálevov.

Výborný antioxidant
Silica z oregana je jedna z najefektívnejších vôbec, pretože má vďaka obsiahnutým látkam vysokú antioxidačnú kapacitu. Vďaka tomu môže podporiť vašu prirodzenú telesnú odolnosť.

Pri pocitoch ťažkosti
Esenciálny olej z oregana vás taktiež môže odľahčiť pri pocitoch ťažkého žalúdka vyvolanej duševnou nevyrovnanosťou. V takom prípade je oreganový esenciálny olej jednoznačne prvou pomocou.

Využitie v kuchyni
Esenciálny olej z oregana poskytuje skvelý spôsob, ako vašim pokrmom dodať šmrnc a obohatiť ich o skvelú chuť. Môže byť použitý napríklad na aromatizovanie omáčok, pizze, pečiva i orieškových zmesí.

Pri dochucovaní pokrmov však používajte esenciálny olej vždy dôkladne zriedený s jedlým olejom. Stačí namočiť špičku špáradla do esenciálneho oleja a zamiešať ju v 20 ml rastlinného oleja (napr. slnečnicového). Pár kvapkami z takto pripravenej zmesi, dochutíme už hotový pokrm. Aby chuť esenciálneho oleja v pokrme vynikla, odporúčame ho pridávať do už hotového jedla.

BENEFITY ESENCIÁLNEHO OLEJA Z OREGANA V KOCKE

  • Osviežuje myseľ a obnovuje duševnú rovnováhu
  • Pomáha otvoriť sa novým myšlienkam, nabáda k pokore a oslobodzuje od emočných blokov
  • Vytvára priestor na hlboké dýchanie
  • Má antioxidačné účinky
  • Môže podporiť prirodzenú telesnú odolnosť
  • Odľahčuje pri pocitoch ťažkého žalúdka
  • Po nariedení je vhodný na dochutenie pokrmov
  • Je vhodný na zmiešanie so santalovým drevom, gáfrom, levanduľou, borovicou, rozmarínom, pačuli a citrusovými olejmi

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave