Vegetology Vitashine Vitamin D3 v spreji 1000iu, 20ml

Vitashine je celosvetovo jediný Vitamín D3 z rastlinného zdroja, ktorý je registrovaný u Vegan a Vegetarian Society. Ideálny pre deti a jednotlivcov, ktorí nemajú radi tablety.

Dostupnosť Dodanie 3 - 6 dní
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Možnosti doručenia
€11,90
Vegetology Vitashine Vitamin D3 v spreji 1000iu, 20ml

Výživové doplňky Vitashine obsahujú exkluzívny 100% vegánsky a vegetariánsky vitamín D3. Vegetology spolupracovali s nezávislými odbornými laboratóriami vrátane Stirlingovej univerzity (svetoznámymi odborníkmi v oblasti lipidovej analýzy) s cieľom potvrdiť ich výskum.

 • Vitamín D3 z rastlinného zdroja
 • Orálny sprej 1000iu
 • Registrované u Vegan a Vegetarian society
 • 1 streknutie obsahuje 200iu (5 mcg), ktoré umožňuje flexibilné dávky
 • 150 streknutí na fľašu (5 denne = 1000iu = mesačné balenie)
 • Môže sa vstreknuť priamo do úst, alebo nastriekať na jedlo

Vitamín D3 - Silná a aktívna forma vitamínu D

Vitamín D3 je forma vitamínu D produkovaná telom po vystavení slnečnému žiareniu. Bežné vegetariánske doplnky vitamínu D sú s vitamínom D2 (Ergocalciferol), ktorý je derivátom ergosterolu a nie je produkovaný rastlinami alebo stavovcami. Pokračujú diskusie o tom, či D2 ponúka v organizme ekvivalentnú účinnosť ako D3, pričom väčšina vedeckej obce naznačuje, že vitamín D3 je lepší. Po preskúmaní obrovského množstva publikovaného výskumu je záverom výrobcu, že vitamín D3 je najlepšou formou vitamínu D pre telo. Vitashine je registrovaný v niekoľkých svetových organizáciách vrátane Vegan a Vegetarian society. Tento doplnok vitamínu D3 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť príjem vitamínu D bez konzumácie rybích olejov.

Nádherný svet lišajníkov a vitamín D3

Exkluzívny vegánsky vitamín D3 pochádza zo špeciálneho organického rastlinného zdroja s názvom Lišajník. Lišajníky sú malé, jedinečné rastlinné druhy pozostávajúce zo symbiotického spojenia huby s riasami. To im dáva jedinečné vlastnosti, ako je prežitie v extrémnych klimatických podmienkach, schopnosť rásť a hromadiť zmysluplné množstvo užitočných živín, vrátane vitamínu D3! Existuje mnoho rôznych druhov lišajníkov a výrobca pracuje so starostlivo vybraným kmeňom, ktorý preukázal, že obsahuje vitamín D3. To robí základ pre dokonalé doplnenie vitamínu D. Vegánsky a vegetariánsky vitamín D3 je alternatíva k živočíšnym doplnkom, ako je olej z tresčej pečene.

Skvelý pre deti

Vitashine™ vegánsky vitamín D3 v spreji je skvelý pre deti a pre každého, kto nemá rád tabletky. Stačí nastriekať priamo do úst alebo na jedlo. Tiež je dobrý pre domácich miláčikov, jednoducho nastriekajte na ich večeru.

Benefity:
Ak chcete zvýšiť hladinu vitamínu D, známe prínosy vitamínu D3 zahŕňajú:

 • Udržiavanie zdravých kostí, zubov a svalových funkcií

 • Normálna funkcia imunitného systému

 • Normálne hladiny vápnika v krvi

Nové výskumy sa pravidelne uverejňujú s novými zisteniami, ktoré sa pravidelne uvádzajú v médiách.

Množstvo na počet porcií:

Vitamín D3 (5 streknutí) 25μg (1000 IU) 500% *RVH

Vitamín D3 (1 streknutie) 5μg (200 IU) 100% *RVH

 Vitashine™ Vitamin D3 v spreji (1000 IU) obsahuje: Diglyceridy z kokosových mastných kyselín, vitamín D3, D-alfa tokoferol.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 streknutí

RVH*

Obsah v 5 streknutiach

RVH*

Vitamín D3

5 mcg 

100 % 

25 mcg

500 %

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Odporúčané dávkovanie: 1 až 5 streknutí denne. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem).

Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.  Upozorňujeme, že sprej nemá detskú poistku a dieťa môže flaštičku rozšróbovať a vyliať. Nedávajte deťom fľaštičku na hranie do rúk bez priameho dozoru!

Obsah balenia: 20ml/150 streknutí Vitashine™ Vitaminu D3 v spreji (1000iu)

Upozornenie:

 • Vhodné pre: deti, dospelých, tehotné a dojčiace ženy, diabetikov, vegetariánov aj vegánov, celiatikov
 • Neobsahuje: GMO, laktózu, pšenicu, lepok, sóju, cukor, kvasnice, umelé farbivá, žiadne živočíšne zložky (ako napr. mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, atď.)

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: sprej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: