Nanovitae FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER 80 kapsúl

Komplex účinných látok FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER podporuje spaľovanie tukov a  prispievajú k celkovému fyzickému a mentálnemu zdraviu jedinca. Pomáha taktiež optimalizovať celodennú energiu, čo je veľkou výhodou pri chudnutí a pre udržiavanie optimálnej váhy.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€29,95
Nanovitae FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER 80 kapsúl
Nanovitae FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER 80 kapsúl
Novinka

Zloženie produktu FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER:

L-Karnitín
L-Karnitín je látka, ktorá pomáha telu premeniť tuk na energiu. Mnohé štúdie potvrdzujú význam tejto účinnej látky či už ide o spaľovanie tukov, znižovanie únavy a potláčania chuti do jedla. Pomáha tiež pri spaľovaní kalórií, dlhodobé zväčšenie svalov a sily. Je nápomocný pri úbytku kostnej hmoty, ale aj po úraze, či artritíde a osteoporóze. Ocenia ho športovci, ale aj seniori, u ktorých dochádza starnutím práve úbytok kostnej hmoty. Pravidelné užívanie sa odporúča aj pri srdcových ochoreniach, ochoreniach obličiek, mužskej neplodnosti (zlepšenie kvality spermií), diabetes. L-karnitín pomáha pri zlepšovaní funkcie mozgu.

Garcínia kambodžská extrakt
Garcitrín je ďalšou účinnou zložkou produktu FAT BURN DAY. Ide o extrakt z garcínie kambodžskej.
Garcinia sa v južnej Ázii používa už po stáročia ako ovocie, korenie a na vyvolanie pocitu sýtosti.
Dôležitou zložkou garcínie kambodžskej je kyselina hydroxycitrónová (HCA), ktorá má pozitívny vplyv na premenu sacharidov v potrave na zásobný glykogén a glukózu, ktorých zvýšená koncentrácia spôsobuje v mozgu pocit nasýtenia. Práve preto sa táto zložka nachádza v spaľovačoch a produktoch na podporu pri chudnutí.

Inozín
Inozín podporuje energetickú stimuláciu, napomáha odstraňovať únavu, podporuje činnosť srdca pri výkone a podporuje psychickú aktivitu.

MATCHA čaj
Prémiový zelený Matcha čaj je právom označovaný ako kráľ čajov. Je to ďalší pomocník, ktorý môže uľahčiť proces chudnutia a spaľovania. Okrem toho významne prispieva k očiste organizmu a odkyslení, takže je vhodný pre tých, ktorí chcú naštartovať svoje telo nielen na úsilie o optimálnu váhu, ale získať tak do organizmu množstvo prospešných látok a nabiť sa pozitívnou náladou a energiou.

  • Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ktoré zbavujú tela toxických a škodlivých látok.
  • Výrazne posilňuje obranyschopnosť organizmu.
  • Znižuje stres, únavu a vyčerpanie.
  • Výrazne zlepšuje kvalitu spánku a dopĺňa energiu počas celého dňa.

YERBA MATÉ čaj
YERBA MATÉ čaj má povzbudzujúce účinky  vďaka tzv. mateínu. Ten dokáže  stimulovať centrálny nervový systém rovnomernejšie a dlhšiu dobu ako napríklad syntetické energetické nápoje. Prispieva k mentálnemu zdraviu, obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov, má priaznivý vplyv ako doplnok pri detoxikačných a redukčných diétach. Výborne pomáha aj pri odvodňovaní.

Kapsula HPMC

  • Kapsula HPMC je rastlinného pôvodu
  • Vhodné aj  pre vegetariánov a vegánov.
  • Neobsahuje: škrob, lepok a iné konzervačné látky

Upozornenie: Obsahuje teín a mateín, ktoré majú povzbudzujúce účinky.

NÁŠ TIP: Pre zlepšenie celkového efektu odporúčame kombinovať FAT BURN DAY METABOLISM BOOSTER s produktami FAT BURN NIGHT

METABOLISM BOOSTERX SLIM COMPLEX. Uvedené preparáty nenahrádzajú zdravý životný štýl v podobe kvalitného jedálnička a pravidelného pohybu.

Užívanie: 2 kapsule ráno po jedle.

Balenie: 80 kapsúl

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

 

Uvedené informácie o rastlinách, rastlinných zložkách, rastlinných extraktoch a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: