DuoLife Chlorofil 750ml

DuoLife CHLOROFIL - prírodný výživový doplnok určený pre ľudí, ktorí sa starajú o dobrú kondíciu a mladý vzhľad. „Tekutá energia”, ktorá podporuje fungovanie imunitného systému a tráviaceho traktu, srdca a krvných ciev. Kompozícia prírodných rastlinných extraktov, chlorofylínu a mätového oleja, obsahujúca veľa cenných antioxidantov, aminokyselín, vitamínov a minerálov na podporu fyzickej a duševnej formy organizmu. 

 
Dostupnosť Skladom (22 ks)
Možnosti doručenia
€35,60
DuoLife Chlorofil 750ml
duolife chlorofil 750ml
Tip

Kedy?


V období intenzívnej práce – fyzickej a duševnej námahy, organizmus funguje na zvýšených otáčkach a zvyšuje sa jeho dopyt po živinách. V dôsledku vystavenia sa chronickému stresu môže byť oslabený imunitný systém, čo ovplyvňuje krvné parametre vrátane stavu a počtu bielych a červených krviniek. Unavený organizmus je náchylnejší na bakteriálne, vírusové a plesňové infekcie, rany sa hoja ťažšie, pokožka sa stáva menej pevná. Procesy čistenia, vrátane metabolizmu pečene a vylučovania obličkami, sú narušené. V tejto situácii je vhodné zvýšiť prísun živín a zdraviu prospešných zložiek v strave, a to aj prostredníctvom použitia prípravkov, ktoré po-silňujú a podporujú stav organizmu.

Doplnok výživy DuoLife CHLOROFIL je určený ako prípravok na podporu pre:


 • ľudí, ktorí si chcú udržiavať dobrú kondíciu, energiu a vitalitu;
 • oslabených ľudí, v stave fyzického a duševného vyčerpania;
 • ľudí vystavených chronickému stresu;
 • ľudí, ktorí chcú udržiavať zdravý krvný obraz, vegánov a vegetariánov;
 • ľudí trpiacich tráviacimi problémami;
 • ľudí trpiacich na opakujúce sa infekcie, rany, ktoré sa ťažko hoja;
 • rekonvalescentov;
 • starších ľudí/Seniorov.

Ako?


DuoLife CHLOROFIL obsahuje prospešné rastlinné extrakty z lucerny, chlorely a jačmeňa. Pridanie mätového oleja a chlorofylínu na synergickom základe podporuje zdravotné účinky rastlinných extraktov.

Spôsob použitia: 10-20 ml raz denne.

Preventívne opatrenia: Neužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: čistená voda, chlorofylín sodno-meďnatý 20 %, chlorella štandardizovaná na 50 % obsahu bielkovín, extrakt z jačmennej šťavy 25:1, mäta pieporná, extrakt z byliny lucerny 10:1, stabilizátor – rastlinný glycerín Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nesmie používať ako náhrada (substitút) za rozmanitú stravu. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungo-vanie organizmu.

DuoLife CHLOROFIL podporuje:


 • antioxidačné procesy;
 • funkcie imunitného systému;
 • činnosť krvotvorného systému;
 • funkcie detoxikácie organizmu;
 • činnosť kardiovaskulárneho systému;
 • procesy opravy tkanív;
 • blahodárny stav pokožky;
 • funkcie fyziologickej črevnej mikroflóry;
 • činnosť tráviaceho traktu

Čo je chlorofylín a ako pôsobí? 


Chlorofylín je derivát chlorofylu, zeleného farbiva rastlín, ktorý im umožňuje vykonávať proces fotosyntézy. Jeho štruktúra je podobná nielen chlorofylu, ale aj molekule hemu – zložke hemoglobínu nachádzajúcej sa v červených krvinkách, ktorá transportuje kyslík. Chlorofylín má podobné zdraviu prospešné vlastnosti ako chlorofyl, navyše sa vyznačuje lepšou stabilitou a rozpustnosťou vo vode ako pôvodná zlúčenina. Chlorofylín je cenným antioxidantom, chráni bunky pred oxidačným stresom a predčasným starnutím, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a procesy detoxikácie organizmu. Má schopnosť viazať (komplexovať) karci-nogény, pomáha tiež chrániť organizmus pred infekciami a prispieva k odstráneniu nepríjemného zápachu z úst.

Rastlinné extrakty z jačmeňa, chlorelly a byliny lucerny na základe synergie podporujú svoje zdraviu prospešné vlastnosti.


 • Železo obsiahnuté vo všetkých troch rastlinách je substrátom v syntéze hemoglobínu, čím podporuje imunitu a optimálne krvotvorné funkcie, a zároveň pomáha predchádzať anémii. V 1 g lucerny je takmer dvakrát viac železa ako v špenáte!
 • Tieto rastliny sú tiež zdrojom aminokyselín, vrátane tých exogénnych, ktoré sú cennými stavebnými su-rovinami proteínov; podporujú tak dobrý stav pokožky, môžu podporovať regeneráciu poškodených tkanív a hojenie rán.
 • Všetky 3 rastliny majú antioxidačné vlastnosti, odstraňujú škodlivé voľné radikály, podporujú činnosť srdca a ciev; pomáhajú tiež udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a glukózy v krvi
 • Majú účinky podporujúce činnosť tráviaceho traktu: prispievajú k lepšiemu tráveniu; chlorella a jačmeň pôsobia ako prebiotiká a stimulujú rast prospešnej črevnej mikroflóry. Jačmeň je dôležitým zdrojom vlákniny, ktorá urýchľuje črevný tranzit a pomáha udržiavať správnu telesnú hmotnosť – vláknina je tzv. balastovou zložkou - nie je stráviteľná, ale napĺňa zažívací trakt a predlžuje pocit sýtosti.
 • Všetky 3 rastliny tiež podporujú správne fungovanie imunitného systému, pomáhajú organizmu eliminovať infekcie, prispievajú k zlepšovaniu detoxikačných procesov organizmu.
 • Lucerna a chlorella sú cenným zdrojom chlorofylu so zdravotnými vlastnosťami podobnými chlorofylínu; obe rastliny obsahujú tiež vitamín K, ktorý pomáha pri správnom zrážaní krvi

Mätový olej iba osviežuje a dodáva arómu?


Nielen to! Olej z mäty piepornej je nápomocný pri bakteriálnych, vírusových a plesňových infekciách. Má antioxidačné vlastnosti, ovplyvňuje správne fungovanie kardiovaskulárneho systému a podporuje prevenciu chro-nických chorôb. Prispieva tiež k správnemu fungovaniu žalúdka a čriev, pomáha pri žalúdočných problémoch, nevoľnostiach a kŕčoch

Čím sa líši DuoLife CHLOROFIL?


 

 • Tekutá forma prípravku so zachovaným biologickým pozadím zložiek, uľahčujúca uvoľňovanie účinných látok a ich absorpciu do krvného riečišťa, zvýšená absorpcia sa premieta do účinnejšej distribúcie na miesto pôsobenia (priaznivý účinok na procesy LADME*).
 • Prípravok konzervovaný metódou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife)
  je založená na koncepcii „minimálneho spracovania”. Výhodou metódy je vysoká zdravotná kvalita a trvanlivosť, ako aj zachovanie prírodných výživových a zmyslových vlastností v porovnaní s výrobkami konzervovanými klasickými metódami. Použitý technologický proces sa vykonáva pri nízkej teplote (kvôli ochrane
  aktívnych zložiek) a je založený na zásade synergie pôsobenia mnohých fixačných činidiel, čo umožňuje
  udržiavať najvyššiu kvalitu produktu bez použitia konzervačných látok.
 • 100 % prírodné zložky, vrátane rastlinných výťažkov podporujúcich ich účinok na základe synergie.
 • Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky a NEMÁ GMO – suroviny použité na vývoj prípravku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných organizmov; prípravok tiež neobsahuje prísady umelých chuťových a aromatických látok.
 • Výrobok NEOBSAHUJE lepok –je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.
 • Špeciálna fľaša zo skla určená na farmaceutické účely – tmavé sklo chráni pred svetlom a zmenami teploty, je odolné voči uvoľňovaniu rozpustných minerálnych látok do prípravku z vnútorného povrchu fľašky.
 • Zastrešujúca značka – efekt pôsobenia tekutej formy je doplnený kozmetickým prípravkom s vysokým prírodným indexom z rady DuoLife Beauty Care - TELOVÝ PEELING, s účinkom čistenia pokožky, stimuláciou krvného obehu, zlepšením stavu pokožky pre absorbovanie balzamu/krému.

 

FAQ


Spôsobuje prítomnosť extraktu z jačmennej šťavy v doplnku výživy Chlorofil, že nie je vhodný pre osoby s intoleranciou lepku?

 • Produkt DuoLife Chlorofil obsahuje mladý jačmeň. Podľa indikácií literatúry lepok v mladom jačmeni nestihne stuhnúť, pretože jačmeň sa zbiera po 14 dňoch od výsevu, teda ešte pred vznikom tzv. kolienok. Preto ho môžu konzumovať ľudia, ktorí netolerujú lepok.

#ShowMore#

Čím sa líši chlorofylín od chlorofylu a prečo sa chlorofylín používa v produkte Chlorofil?

 • Chlorofylín je derivát chlorofylu, zeleného farbiva rastlín, ktorý im umožňuje vykonávať proces fotosyntézy. Jeho štruktúra je podobná nielen chlorofylu, ale aj molekule hemu - zložke hemoglobínu nachádzajúcej sa v červených krvinkách, ktorá transportuje kyslík. Chlorofylín má podobné zdraviu prospešné vlastnosti ako chlorofyl, navyše sa vyznačuje lepšou stabilitou a rozpustnosťou vo vode ako pôvodná zlúčenina.
 • Chlorofylín je cenným antioxidantom, podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom a predčasným starnutím, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a procesy detoxikácie organizmu. Pomáha tiež chrániť telo pred infekciami a prispieva k eliminácii zápachu z úst.

Môžu výživový doplnok Chlorofyl používať tehotné a dojčiace ženy?

 • V prípade tehotných a dojčiacich žien o všetkých doplnkoch rozhodne ošetrujúci lekár. Ženské telo má v tomto období zvláštnu potrebu, preto je taký dôležitý individuálny prístup a konzultácia s ošetrujúcim lekárom. Nevyhnutnou podmienkou je skontrolovať a definovať potreby organizmu. Na základe anamnézy a výsledkov testov je ošetrujúci lekár schopný určiť, aké konkrétne živiny a v akom množstve potrebuje daná osoba.

Môžu tento produkt používať aj deti?

 • Doplnok výživy Chlorofil môžu používať deti nad 12 rokov. 

Je možné produkt Chlorofil používať spolu s inými doplnkami DuoLife?

 • Bez problémov je možné doplnok výživy Chlorofil používať súčasne s inými doplnkami výživy DuoLife, nezabudnite však dodržať 2-hodinový interval medzi užívaním Chlorofilu a užívaním iných doplnkov alebo liekov a to kvôli obsahu chlorofylínu, ktorý môže znižovať biologickú dostupnosť liečivých zlúčenín.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: tekutá
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AK Avatar autora | 22.3.2023
Tento chlorofyl je majstrom sveta! Dlhodobo trpím syndrómom dráždivého čreva a toto je pre mňa skvelá záchrana. Odporúčam každému, kto má problém s tráviacim systémom alebo sa chce celkovo starať o svoje zdravie!