Cytoplan L-glutamín vegan prášok, 100 mg

L-glutamín je aminokyselina, ktorá pomáha pri stavbe bielkovín, zlepšuje regeneráciu a celkové zdravie

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
€21,60
Cytoplan L-glutamín vegan prášok, 100 mg

L-glutamín je aminokyselina, ktorá sa podieľa na stavbe bielkovín, vrátane tých svalových. Často je využívaný ako doplnok pri cvičení, pretože okrem podpory normálnej tvorby svalových bielkovín zlepšuje aj po tréningovú regeneráciu. V produkte od Cytoplanu je glutamín obsiahnutý v čistej, kryštalickej a voľnej forme, vďaka čomu sa v tele efektívne využíva. 

Môže byť použitý ako podpora v týchto prípadoch:

  • Podpora normálnej tvorby bielkovín
  • Zlepšenie po tréningovej regenerácie
  • Urýchľuje hojenie rán
  • Urýchľuje liečbu vredov
  • Je primárnym zdrojom energie pre imunitný systém
  • Zlepšuje funkciu črieb a tráviaci trakt

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 čajovej lyžičke

RVH*

L-glutamín

5g

N/A

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Glutamín

L-glutamín je aminokyselina, ktorá pomáha pri stavbe bielkovín a zlepšuje regeneráciu.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

1 až 5 gramov denne v rozdelených dávkach, ideálne pol hodiny mimo jedla, alebo pred spaním. Tento jemne sladký prášok sa môže zamiešať do vody alebo ovocnej šťavy, prípadne posypať jedlom. Ak sa používa na podporu cvičenia a regenerácie sa má užiť do 2 hodín po skončení cvičenia a dávka na toto použitie sa môže zvýšiť až na 10 g.

Upozornenie 

Výživový doplnok, nie je vhodný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.Tento výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v chlade, suchu a mimo priameho slnečného žiarenia. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Čistý kryštalický L-glutamín vo voľnej forme.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: prášková
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Cytoplan je priekopníkom doplnkov výživy vo Veľkej Británii. Za posledných 30 rokov vyvinuli rad doplnkov z etického a trvalo udržateľného zdroja, vrátane multivitamínov, minerálov, esenciálnych mastných kyselín a jednotlivých vitamínov, plus oveľa viac. Cytoplan poskytuje skutočne unikátny rad doplnkov obsahujúcich Food State™ a Wholefood vitamíny a minerály.
 
Pokiaľ ide o výživu, filozofia je:
 
a) V populácii existuje „nutričná medzera“ podporovaná výskumom, čo znamená, že väčšina ľudí nedostáva zo stravy živiny, ktoré potrebuje pre zdravie.
 
b) Výživové doplnky môžu preklenúť túto medzeru, ak obsahujú vhodné (a bezpečné) hladiny živín, pokiaľ sú živiny v bioefektívnej forme.