Biocare Mindlinx® probiotiká LAB4, Lactobacillus rhamnosus + L-glutamín, 60 kapsúl

Biocare Mindlinx® obsahuje živé kultúry, ktoré podporujú normálne trávenie.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€45,10
Biocare Mindlinx® probiotiká LAB4, Lactobacillus rhamnosus + L-glutamín, 60 kapsúl

Biocare Mindlinx® obsahuje 16 miliárd živých kultúr, ktoré sú bežne súčasťou ľudského tráviaceho traktu. Optimálnu podporu zabezpečuje aj L-glutamín, ktorý je najviac sa vyskytujúcou aminokyselinou v tele, potrebnou najmä pre rýchlo sa replikujúce bunky tráviaceho traktu. Podporuje normálne fungovanie tráviaceho systému a vďaka svojmu zloženiu je vhodný pre vegánov aj vegetariánov. 

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

L - glutamín

250 mg

N/A

Lactobacillus acidophilus (CUL-60 a CUL-21)

20 mg

N/A

Lactobacillus rhamnosus (CUL-63)

10 mg

N/A

Bifidobacterium bifidum (CUL-20) a Bifidobacterium lactis (CUL-34)

1,875 mg

N/A

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

L-glutamín

L-glutamín je najviac sa vyskytujúcou aminokyselinou v tele. Je potrebná najmä pre rýchlo sa replikujúce bunky tráviaceho traktu. 

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

1 kapsula 2 x denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny

Upozornenie 

Výživový doplnok, nie je vhodný ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Uchovávajte v chlade. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

L-Glutamín, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a stearan horečnatý).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.