BioCare Mindlinx® Complex živé baktérie s L-glutamínom pre deti, prášok 60 g

BioCare Children's Mindlinx® probiotikum v prášku, 60g je vysoko účinný doplnok živých baktérií s pridaným L-glutamínom, ktorý je obzvlášť užitočný pre deti na podporu zdravia tráviaceho systému, zlepšenia koncentrácie alebo nálady. Vhodné od 2 rokov. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€40,55
BioCare Mindlinx® Complex živé baktérie s L-glutamínom pre deti, prášok 60 g

Niektoré malé deti môžu pociťovať zhoršené zdravie tráviaceho systému so sprievodným znížením schopnosti učiť sa a schopnosti sústrediť sa. Podpora tráviacich funkcií pomocou priateľských črevných baktérií a aminokyseliny L-glutamínu môže hrať pozitívnu úlohu pri podpore kognitívneho zdravia a nálady detí.

Komplex obsahuje zmes klinicky skúmaných živých baktérií LAB4 a Lactobacillus rhamnosus s L-glutamínom. LAB4 ako jedna z najviac klinicky preskúmaných kombinácií živých baktérií, pozostáva z dvoch špecifických vlastných kmeňov Lactobacillus acidophilus spolu s Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis. L-glutamín je najhojnejšia aminokyselina v tele, potrebná najmä pre rýchlo sa replikujúce bunky tráviaceho traktu. Pomáhať udržiavať zdravú rovnováhu prospešných baktérií, vrátane bifidobaktérií, zabezpečujú fruktooligosacharidy, podporujúce zdravú funkciu čriev.

Môže byť použitý ako:

  • podpora trávenia (pomáha pri hnačke, zápche, nafuknutom bruchu)
  • podpora imunitného systému
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov
  • vhodné pre deti od 2 rokov

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 2 gramoch

RVH*

L-glutamín

1000 mg

N/A** 

Fruktooligosacharidy

500 mg

N/A** 

Lactobacillus acidophilus (CUL-60 & CUL-21)

40 mg *** 

N/A** 

Lactobacillus rhamnosus (CUL-63)

20 mg *** 

N/A** 

Bifidobacterium bifidum (CUL-20) a Bifidobacterium lactis (CUL-34)

6 mg *** 

N/A** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

*** typické množstvo sa môže líšiť

Poskytuje celkovo 16 miliárd živých baktérií, ktoré sú zaručené až do konca skladovateľnosti pri správnom skladovaní.

L-glutamín

L-glutamín môže byť produkovaný prirodzene vo vašom tele. V skutočnosti je to najhojnejšia aminokyselina v krvi a iných telesných tekutinách. Sú však chvíle, kedy je potreba glutamínu vo vašom tele väčšia ako jeho schopnosť produkovať ho. Preto sa považuje za podmienečne esenciálnu aminokyselinu, čo znamená, že musí byť získaná zo stravy alebo výživového doplnku za určitých podmienok, ako je zranenie alebo choroba. L-glutamín je tiež dôležitou molekulou pre imunitný systém a zdravie čriev.

Fruktooligosacharidy

Fruktooligosacharidy patria medzi prebiotiká a pomáhajú podporovať rast probiotických baktérií, ako Lactobacillus a Bifidobacterium. Stávajú sa nevyhnuteľnou súčasťou pre existenciu črevnej mikroflóry.

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus acidophilus je probiotická baktéria, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom čreve a iných častiach tela. Táto baktéria môže pomôcť rozložiť laktózu na stráviteľnejšiu formu. Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium infantis, dva dôležité probiotické kmene, u ktorých bolo preukázané, že znižujú hnačku a podporujú pravidelné vyprázdňovanie.

Lactobacillus rhamnosus

Lactobacillus rhamnosus probiotický kmeň pomáha trénovať imunitný systém v ranom detstve. Navyše tým, že pomáha vyrovnávať gastrointestinálnu mikroflóru, podporuje zdravie tráviaceho traktu.

Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis

Bifidobacterium lactis probiotikum ktoré podporuje imunitný systém a jeho vplyv na činnosť tráviaceho traktu. Je stabilizátorom črevnej mikrobioty a má priaznivé účinky aj pri hnačkách spojených s antibiotikami. Spojenie probiotického kmeňa Bifidobacterium bifidum Lactobacillus môže prispieť k zníženiu príznakov hnačky u detí.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

½ čajovej lyžičky (približne 2 gramy) zamiešať do studenej tekutiny alebo jedla denne alebo podľa odborných pokynov.

Vhodné od 2 rokov.

Upozornenie 

Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v chlade. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu a teplu. Obsahuje sušidlo absorbujúce vlhkosť.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

L-glutamín, fruktooligosacharidy (koreň čakanky z druhu Cichorium intybus L.- čakanka obyčajná), marhuľový prášok, Lactobacillus acidophilusLactobacillus rhamnosusBifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: prášková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.