BioCare MicroCell® Vitamín E 200iu, 60 kapsúl

Vitamín E BioCare je micelizovaný jedinečným procesom MicroCell®, pre lepšiu vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť. Poskytuje 200 IU prírodného vitamínu E v jednej kapsule, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€16,50
BioCare MicroCell® Vitamín E 200iu, 60 kapsúl

Vysoko účinný emulgovaný vitamín E pre antioxidačnú podporu dodáva dennú dávku 400 IU vitamínu E. D-alfa tokoferol acetát je prevládajúca forma vitamínu E a najlepšie vstrebateľná variácia v ľudskom tele. Je tiež známy svojou najvyššou antioxidačnou aktivitou medzi všetkými formami vitamínu E a výraznými vlastnosťami v tomto produkte.

Vitamín E vďaka antioxidačným vlastnostiam, môže chrániť bunky ľudského tela pred účinkami voľných radikálov. Voľné radikály vznikajú pri vystavení ľudského tela tabakovému dymu alebo žiareniu a môžu hrať úlohu pri rôznych ochoreniach.

Micelizovaný jedinečným emulgačným procesom MicroCell®, ktorý výrazne zvyšuje absorpciu a využitie v tele.Kapsuly sa ľahko prehĺtajú. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. 

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 2 kapsulách

RVH*

Vitamín E 400 IU

  • poskytuje ekvivalenty alfa tokoferolu

267 mg

2 227 % 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Vitamín E

Vitamín E patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Vďaka silnej antioxidačnej aktivite, chráni bunky pred oxidačným stresom. Môže pomáhať pri posilňovaní imunity, tvorbe pohlavných buniek alebo podporovať činnosť nervového systému.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

2 kapsuly denne s jedlom alebo podľa odborných pokynov.

Upozornenie 

Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Vitamín E (D-alfa tokoferolacetát), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a stearan horečnatý).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.