BioCare MicroCell® CoQ10 200®, 30 kapsúl

MicroCell® CoQ10 200® je vysoko účinný emulgovaný komplex koenzýmu Q10 s vitamínom E pre antioxidačnú podporu. Upravený do podoby miciel pre zabezpečenie lepšej vstrebateľnosti. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€53,50
BioCare MicroCell® CoQ10 200®, 30 kapsúl

Vyčerpanie,únava a nedostatok energie sú strašiakom dnešnej doby. Pre telesnú pohodu sú potrebné zdravé, optimálne zabezpečené bunky. 

Koenzým Q10 je životne dôležitá živina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v tele, vrátane srdca, pečene, obličiek a svalov, a má antioxidačné vlastnosti. Naša schopnosť produkovať Koenzým Q10 môže klesať s vekom a príjem v strave sa stáva dôležitejším, takže suplementácia môže byť užitočná pre optimálnu podporu zdravia. 

Výživový doplnok BioCare MicroCell® CoQ10 200® tiež obsahuje 10 mg vitamínu E na dennú dávku, čo je silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Micelizované jedinečným emulgačným procesom MicroCell pre výrazné zvýšenie absorpcie a využitia v organizme. A prichádza v ľahkom užívaní, v jednoduchej kapsule na deň. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Zásoba na 30 dní pri užívaní 1 kapsula denne.

Môže byť použitý pri nasledujúcich problémoch:

  • únava, vyčerpanie, nedostatok energie
  • zvýšená hladina cholesterolu
  • parodontitída (zápalové ochorenie zubov)
  • ochrana buniek pred oxidačným stresom
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

Vitamín E 15 I.U.

  • Alfa tokoferol ekvivalent

10 mg

83 % 

Koenzým Q10

200 mg

N/A** 

Olivový olej 

67 mg

N/A** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Vitamín E 

Vitamín E je živina, ktorá je dôležitá pre zrak, reprodukciu a zdravie krvi, mozgu a pokožky. Vitamín E má tiež antioxidačné vlastnosti. Antioxidanty sú látky, ktoré môžu chrániť bunky pred účinkami voľných radikálov.

Koenzým Q10

Koenzým Q10 je prirodzená životne dôležitá látka a je potrebný pre každú bunku nášho tela na zabezpečenie zásobovania energiou. Môže pomôcť pri parodontitíde (zápalovom ochorení zubov) alebo zvýšenej hladine LDL (zlého) cholesterolu.

Olivový olej

Olivový olej je zdrojom prírodných antioxidantov. Tieto zlúčeniny redukujú voľné radikály a zabraňujú poškodeniu bunkovej membrány a DNA. 

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

1 kapsula denne s jedlom alebo podľa odborných pokynov.

Upozornenie 

Pri užívaní antikoagulačných liekov sa odporúča opatrnosť.Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí.Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Koenzým Q10, olivový olej (zdroj Olivovník európsky, Olea europea), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a stearan horečnatý), vitamín E (D-alfa tokoferylacetát).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.