BioCare Glutenzyme Plus® tráviace enzýmy s probiotikami, 30 kapsúl

Glutenzyme Plus je enzýmový komplex spájajúci celulázu, proteázu a amylázu plus dve miliardy živých baktérií Lactobacillus. Komplex tráviacich enzýmov je navrhnutý špeciálne na pomoc pri rozklade lepkových proteínov, ktoré sa nachádzajú v zrnách pšenice, ovsa, jačmeňa, raže a špaldy. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€16
BioCare Glutenzyme Plus® tráviace enzýmy s probiotikami, 30 kapsúl

Tráviaci enzým špeciálne vyvinutý pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou lepku. Táto kombinácia dobrých baktérií a tráviacich enzýmov, účinne pomáha pri trávení lepku vo vašom jedle, takže to nemusíte robiť vy! 

Táto kyselinovzdorná receptúra dokáže odolať hladine pH v žalúdku a s viac ako dvoma miliardami živých baktérií, ako aj celulázou, amylázou a proteázou – váš tráviaci systém je dobre postaraný, rovnako ako celý váš imunitný systém. 

Jednoducho prehltnite kapsulu s akýmkoľvek jedlom, ktoré obsahuje lepok, ako je pšenica, jačmeň alebo raž. Bez zbytočných prísad a alergénov. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Vhodné na použitie počas tehotenstva.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

Proteáza (14 CPU)

100 mg 

N/A** 

Celuláza (75 CU)

25 mg

N/A** 

Amyláza (300 AU)

10 mg

N/A** 

Lactobacillus acidophilus (CUL-60)

7,5 mg*** 

N/A** 

Lactobacillus brevis (CUL-23)

7,1 mg*** 

N/A** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

*** typické množstvo sa môže líšiť

Poskytuje celkovo 2 miliardy živých baktérií, ktoré sú zaručené až do konca skladovateľnosti pri správnom skladovaní.

Proteáza

Funkciou proteázy v organizme je štiepiť bielkoviny. Prispieva k normálnej funkcii zažívacieho ústrojenstva.

Celuláza

Celuláza štiepi molekulu celulózy na monosacharidy - jednoduché cukry, ako je beta-glukóza, alebo kratšie polysacharidy a oligosacharidy. Môže zlepšiť trávenie alebo pomáhať hladine cukru v krvi.

Amyláza

Amyláza je enzým, ktorý zaisťuje štiepenie škrobu na jednoduchšie cukry.

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus acidophilus sa používa ako probiotikum, priateľská baktéria. Pomáha obnoviť črevnú mikroflóru a zlepšovať tráviace problémy.

Lactobacillus brevis

Lactobacillus brevis je obzvlášť prospešný pre zdravie tráviaceho traktu. Patrí medzi priateľské baktérie a môže bojovať proti žalúdočným vredom inhibíciou hlavnej príčiny vredov, Helicobacter pylori.
 

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

1 kapsula užitá s akýmkoľvek jedlom obsahujúcim lepok alebo podľa odborného predpisu.

Upozornenie 

Opatrnosť sa odporúča u jedincov s kolitídou, gastritídou alebo ulceróznymi stavmi žalúdka/čreva. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom dennom mieste (max. 20°C). Obsahuje sušidlo absorbujúce vlhkosť. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Objemové činidlo (celulóza), proteáza, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), celulóza, amyláza, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, protihrudkujúca látka (stearán horečnatý).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.