BioCare Glucosamine Hydrochloride výživa kĺbových chrupaviek, 90 kapsúl

Glukozamín Hydrochlorid je vysoko účinný doplnok na podporu zdravia kĺbovej chrupavky. Naviac obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a má antioxidačnú aktivitu. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€28,80
BioCare Glucosamine Hydrochloride výživa kĺbových chrupaviek, 90 kapsúl

Opotrebované kĺby ako dôsledok zvyšujúceho sa veku alebo nadmernej záťaže, ktoré vedú k bolestivosti môžu mať záchrancu v podobe glukozamín hydrochloridu.

Glukozamín hydrochlorid, ktorý je kľúčovou zložkou spojivového tkaniva v tele, vrátane chrupavky, synoviálnej a burzálnej tekutiny, väzov a šliach, môže pomáhať zmierniť bolesť, opuch alebo stuhnutosť kĺbov spojenú s kĺbovým ochorením - osteoartritídou. Taktiež môže zlepšovať ohybnosť kolena po náhlom zranení.

Optimálnu podporu zabezpečuje vitamín C, ktorý podporuje tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, kostí a kože, ako aj antioxidačnú aktivitu.

Glukozamín vo forme hydrochloridu je dobre tolerovaná alternatíva k bežne používanej sulfátovej forme, ktorá dodáva vysokú koncentráciu glukozamínu pre optimálnu účinnosť a absorpciu. Ľahko prehltateľné kapsule bez zbytočných prísad a alergénov. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Zásoba na 45 dní pri doporučenom užívaní 2 kapsuly denne.

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 2 kapsulách

RVH*

Vitamín C

160 mg 

200 % 

Glukozamín Hydrochlorid

  • poskytuje 1000 mg skutočného glukozamínu

1265 mg

N/A** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Vitamín C

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý hrá zásadnú úlohu v zdraví kĺbov a imunitnej funkcii. Môže zmierniť bolesť, znížiť zápal a chrániť pred poškodením chrupavky súvisiacim s ochoreniami kĺbov. 

Glukozamín hydrochlorid

Glukozamín je prirodzená zlúčenina nachádzajúca sa v chrupavke – pevnom tkanive, ktoré tlmí kĺby. Podieľa sa na produkcii chemických látok, ktoré pomáhajú budovať šľachy, väzy, chrupavku a tekutinu okolo kĺbov. Glukozamín môže chrániť a zvýšiť hustotu chrupavky a tekutiny obklopujúcu kĺby.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

1 kapsula dvakrát denne s jedlom alebo podľa odborných pokynov.

Obsah tejto kapsuly môže časom stmavnúť, čo je normálne.

Upozornenie 

Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Glukosamín hydrochlorid (bez mäkkýšov), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín C (askorbát horečnatý a askorbylpalmitát), ryžové šupky.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.