BioCare Female Balance rastlinný komplex, 60 kapsúl

Pokročilý botanický komplex pre ženy s červenou ďatelinou, šalviou, brokolicou, zeleným čajom a D-glukarát vápenatý. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€39,55
BioCare Female Balance rastlinný komplex, 60 kapsúl

Female Balance je klinicky účinná, silná zmes rastlinných extraktov, špeciálne navrhnutá pre ženy v reprodukčnom veku ako po ňom. Môže zmierňovať predmenštruačný syndróm ako aj symptómy v období menopauzy. 

Výživový doplnok obsahuje červenú ďatelinu, ktorá je prirodzeným zdrojom izoflavónov. Tá môže pomáhať zmierniť bolesť alebo citlivosť prsníkov a príznaky menopauzy. Šalvia poskytuje fytoestrogény a polyfenoly. Pomáha vyrovnávať hormóny pri návaloch horúčavy a menopauze, ale dokáže regulovať aj nadmerné potenie a pomáha pri kŕčovitých menštruačných bolestiach a svalových kŕčoch. D-glukarát vápenatý pomáha pri metabolizme hormónu - estrogénu.

Antioxidačnú podporu zabezpečuje zelený čaj a brokolica ako bohatý zdroj antioxidantu sulforafanu a indol-3-karbinolu. Silný extrakt z brokolicových klíčkov v pomere 10:1, obsiahnutý v doplnku výživy dodáva štandardizované množstvo sulforafanu. 

Je vhodný aj pre ženy s prísnou vegánskou a vegetariánskou stravou bez zbytočných prísad. Zásoba na 30 dní pri dávkovaní 2 kapsule denne.

Môže byť použitý :

  • na zmiernenie predmenštruačného syndrómu
  • na zmiernenie príznakov v období menopauzy, vrátane nadmerného potenia
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 2 kapsulách

RVH*

Extrakt z ďateliny

  • poskytuje 80 mg izoflavonoidov

400 mg

N/A**

Extrakt z brokolice v pomere 10:1

  • poskytuje 1500 μg sulforafanu

300 mg

N/A** 

D - glukarát vápenatý

200 mg

N/A** 

Extrakt zo šalvie v pomere 5:1

  • ekvivalent 200 mg

40 mg

N/A** 

Extrakt z červenej repy v pomere 10:1

  • ekvivalent 100 mg

10 mg

N/A** 

Extrakt zo zeleného čaju v pomere 10:1

  • ekvivalnet 100 mg

10 mg

N/A** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Ďatelina lúčna (Trifolium pratense)

Ďatelina obsahuje izoflavóny, tie sa v tele menia na fytoestrogény, podobné hormónu estrogénu. Môže sa používať na zmiernenie príznakov menopauzy, ako návaly horúčavy, na bolesť alebo citlivosť prsníkov (mastalgia) a pri predmenštruačnom syndróme.

Brokolica (Brassica oleracea var. italica)

Brokolica má vďaka sulforafanu antioxidačnú aktivitu. Taktiež môže ovplyvňovať hladiny estrogénu.

D-glukarát vápenatý

D-glukarát vápenatý je vápenatá soľ kyseliny glukárovej, ktorá sa prirodzene vyskytuje v malom množstve v ľudskom tele. Dodávanie D-glukarát vápenatého môže mať vplyv na metobolizmus estrogénu.

Šalvia lekárska (Salvia officinalis)

Obsahuje silicu, ktorej sa pripisuje silný protizápalový účinok. Má antioxidačnú aktivitu a uplatňuje sa v období menopauzy najmä pri návaloch tepla a nadmernom potení. 

Repa obyčajná (Beta vulgaris)

Repa, zdroj vitamínu C, môže regulovať hladiny pohlavných hormónov, čo sa uplatňuje najmä pri predmenštruačnom syndróme.

Čajovník čínsky (Camellia sinensis)

Čajovník sa tradične používa na zmiernenie pocitu únavy a slabosti. Poskytuje energetickú podporu pre celý ľudský organizmus. 

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

2 kapsuly denne s jedlom alebo podľa odborných pokynov.

Upozornenie 

Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Nie je vhodné užívať počas plánovaného tehotenstva, tehotenstva alebo dojčenia. Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Štandardizovaný extrakt z ďateliny (Trifolium pratense), Brokolicový extrakt (Brassica oleracea var. Italica), D-glukarát vápenatý, obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt zo šalvie (list šalvie lekárskej, Salvia officinalis), extrakt z repy (koreň repy, Beta vulgaris), extrakt zo zeleného čaju (list čajovníka, Camellia sinensis).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.