BioCare Cranberry Intensive brusnice na močové cesty, prášok 60 g

Cranberry Intensive je vysoko účinný komplex živín s brusnicami, ibištekom, vitamínom C a 10 miliardami klinicky skúmaných živých baktérií Lactobacillus acidophilus na podporu zdravia močového systému.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€23,60
BioCare Cranberry Intensive brusnice na močové cesty, prášok 60 g

Infekcie močových ciest vedia často potrápiť najmä ženy. Problémy ako bolesť pri močení, nutkanie na močenie alebo časté močenie sa po prvom výskyte môžu opakovať. Cranberry Intensive brusnice na močové cesty v prášku sú preto vhodným výživovým doplnkom na podporu zdravia močového ústrojenstva.

Optimálnu podporu zdravia zabezpečujú brusnice, ktoré sú bohatým zdrojom mikroživín, proantokyanidínov, d-manózy a kyseliny benzoovej. Podporujú tak imunitu a močový systém. Vitamín C so silnou antioxidačnou aktivitou môže pomáhať pri prevencii, ako aj samotnej infekcie močových ciest. Komplex je naviac obohatený o extrakt z ibišteka Ellirose™ a živé baktérie Lactobacillus acidophilus. 

Prášok je prirodzene sladený xylitolom, vhodný pre vegetariánov a vegánov. Zásoba na 10 dní pri dávke 6 g denne.

Môže byť použitý ako podpora v týchto prípadoch:

  • opakované zápaly močových ciest
  • časté močenie, nutkanie na močenie alebo bolesť pri močení
  • vegetariánov a vegánov

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 6 g

RVH*

Vitamín C

600 mg

750 % 

Extrakt z brusníc

3100 mg

N/A** 

Extrakt z ibišteka

200 mg

N/A** 

Lactobacillus acidophilus (CUL-60 & CUL-21)

54 mg***

N/A**

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

*** Typické množstvá sa môžu líšiť. Pri správnom skladovaní poskytuje celkovo 10 miliárd živých baktérií

Vitamín C

Vitamín C má mnoho pozitívnych účinkov na zdravie človeka. Veľké množstvo vitamínu C zvyšuje kyslosť moču, čo môže spomaliť rast baktérií na sliznici močových ciest. 

Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon)

Brusnice môžu mať schopnosť predchádzať infekciám močových ciest, čo je spôsobené ich jedinečným účinkom proti priľnutiu baktérií na sliznici. Účinok proantokyanidínov ako hlavných účinných látok brusnice, prispieva k tomu, že sa baktérie jednoducho vyplavujú močom, a bráni sa tak napríklad vzniku zápalu močového mechúra alebo obličiek.

Ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa)

Ibištek sa v ľudovom liečiteľstve používa ako diuretikum, na zosilnenie vylučovania moču, čím môže prispievať k vyplavovaniu baktérií.

Lactobacillus acidophilus

Infekcie močových ciest sú často spôsobené baktériami. Probiotiká môžu byť vhodné po liečbe zápalov antibiotikami a taktiež ako prevencia opakovaných zápalov močových ciest.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

2 zarovnané čajové lyžičky (cca 6 gramov) zamiešať do vody a užiť s jedlom alebo podľa odborného návodu.

Upozornenie 

Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom. Nie je vhodné užívať počas plánovaného tehotenstva, tehotenstva alebo dojčenia. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Uchovávajte v chlade. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu a teplu. Obsahuje sušidlo absorbujúce vlhkosť. Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Brusnicový prášok (plod z duhu Vaccinium macrocarpon), sladidlo (xylitol), vitamín C (kyselina askorbová), extrakt z ibišteka (kvet ibišteka z druhu Hibiscus sabdariffa ako ellirose™**), Lactobacillus acidophilus.

**ellirose je ochranná známka spoločnosti Naturex S.A.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: prášková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.