BioCare Celery Seed prírodný zdroj vitamínov a minerálov, 30 kapsúl

BioCare Celery Seed, 30 kapsúl zabezpečuje 500 mg zelerových semien v jednej kapsule. Zelerové semienko je prirodzene bohaté na alkalické prvky, apiol a je zdrojom biologicky dostupných vitamínov K, A a C ako aj kyseliny listovej, draslíka a vlákniny. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€16,50
BioCare Celery Seed prírodný zdroj vitamínov a minerálov, 30 kapsúl

BioCare Celery Seed prírodný zdroj vitamínov a minerálov, 30 kapsúl poskytuje silný zdroj zelerového semienka, ktoré je prirodzene bohaté na alkalické prvky, apiol, vitamíny K,A a C ako aj kyseliny listovej, draslíka a vlákniny.

Môže byť použitý ako:

  • podpora zdravia srdca a ciev
  • podpora zdravia obličiek a pečene
  • predchádzanie bolesti, zápalu a opuchu kĺbov
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 1 kapsule

RVH*

Extrakt zo semien zeleru (Apium graveolens), extrakt 10:1 (ekvivalent k 5 g prášku zo semien zeleru)

500 mg 

N/A ** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Zeler voňavý (Apium graveolens)

Extrakt zo semien zeleru môže pomôcť zvýšiť tok moču, čo môže znížiť hladinu vody a sodíka v tele, takto môže mať vplyv na zníženie krvného tlaku. Taktiež môže znížiť hladinu kyseliny močovej, podporou činnosti obličiek. Okrem toho sa o zelerovom semienku hovorí, že stimuluje trávenie a zlepšuje zdravie pečene.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

Jedna kapsula denne s jedlom alebo podľa odborných pokynov.

Upozornenie 

Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Produkt nie je vhodné užívať počas plánovaného tehotenstva, tehotenstva alebo dojčenia. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Objemové činidlo (celulóza), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt zo semien zeleru (druh Apium graveolens - zeler voňavý), protihrudkující látky (oxid kremičitý a stearan hořečnatý)

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.