BioCare Calcium Citrate (citrát vápenatý), 90 kapsúl

Vápnik vo forme citrátu vápenatého s vysokou vstrebateľnosťou prispieva k zdravým zubom, kostiam a zabezpečuje normálnu funkciu svalov. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€22,80
BioCare Calcium Citrate (citrát vápenatý), 90 kapsúl

BioCare Calcium Citrate (citrát vápenatý), 90 kapsúl, vo svojej bioaktívnej forme zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť a využitie vápnika v organizme. Na jeho vstrebávanie nie je potrebná žalúdočná kyselina, čím sa stáva vhodným pre ľudí s pálením záhy alebo problémami s trávením. 

Vápnik, ktorý sa používa na podporu zdravých kostí a zubov, tiež hrá menej známu, ale rovnako dôležitú úlohu pri zrážaní krvi alebo delení buniek. Vo výživovom doplnku je formulovaný bez vitamínu D pre tých, ktorí ho prijímajú v dostatočnom množstve v potrave alebo pri pobyte na slnku.

Vápnik sa odstraňuje z kostí, aby sa doplnili telesné zásoby, ktorých nedostatok môže vzniknúť v období stresu alebo keď nie je dodávaný z potravinových zdrojov v dostatočnom množstve. Prospech z doplnenia vápnika môžu mať najmä vegáni, ľudia užívajúci steroidy, ženy v období menopauzy na prevenciu alebo oddialenie osteoporózy.

Môže byť použitý :

  • podpora pri nedostatku vápnika
  • prevencia vzniku osteoporózy u žien
  • udržanie zdravých kostí, zubov a svalov
  • vhodný pre vegetariánov a vegánov

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 3 kapsulách

RVH*

Vápnik 

300 mg

38 % 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

 

Vápnik 

Vápnik je minerál nevyhnutný nielen pre zdravé kosti a zuby ale ovplyvňuje aj nervový prenos, svalovú a cievnu kontrakciu, sekréciu žliaz, priepustnosť bunkovej membrány a kapilár, enzýmové reakcie, dýchanie, funkciu obličiek a zrážanie krvi. Hrá tiež úlohu pri uvoľňovaní a ukladaní neurotransmiterov a hormónov a ovplyvňuje vstrebávanie kyanokobalamínu (vitamín B12).

 

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

Užívajte 1 kapsulu trikrát denne s jedlom alebo podľa odporúčaní lekára.

Upozornenie 

Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Nepoužívajte, ak je tesnenie poškodené. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Nevhodné pre: deti, tehotné a dojčiace ženy, pri plánovanom tehotenstve

Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Citrát vápenatý, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (askorbylpalmitát a oxid kremičitý), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.