BioCare BioAcidophilus probiotiká LAB4 (20 miliard živých baktérií), 60 kapsúl

BioAcidophilus probiotiká predstavujú jedinečný, klinický skúmaný komplex živých baktérií LAB4 na každodenné použitie. Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€32,50
BioCare BioAcidophilus probiotiká LAB4 (20 miliard živých baktérií), 60 kapsúl

BioAcidophilus probiotiká, 60 kapsúl, patria medzi základné produkty pre každodenné potreby. Obsahuje 20 miliárd denného príjmu klinicky skúmanch kmeňov LAB4. Komplex živých baktérií LAB4 pozostáva z dvoch špecifických kmeňov Lactobacillus acidophilus s Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis. Tieto kompatibilné kmene sú odolné voči žlči a kyselinám a ľahko priľnú k stene čreva.

Nevyhnutnou podmienkou existencie a rastu črevnej mikroflóry je prítomnosť prebiotík. Výživový doplnok obsahuje fruktooligosacharidy, prebiotika, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú rovnováhu prospešných baktérií a podporujú zdravú funkciu čriev.

Môže byť použitý ako:

  • podpora trávenia (pomáha pri hnačke, zápche, nafuknutom bruchu)
  • výživový doplnok k antibiotikám
  • podpora imunitného systému
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov
  • vhodné v tehotenstve

Účinné látky 

Účinná látka 

Obsah v 2 kapsulách

RVH*

Fruktooligosacharidy (FOS)

200 mg

N/A** 

Lactobacillus acidophilus

(CUL-60 a CUL 21)

100 mg***

N/A** 

Bifidobacterium bifidum

& Bifidobacterium lactis

11,2 mg***

N/A** 

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

*** typické množstvo sa môže líšiť

Poskytuje celkovo 20 miliárd živých baktérií, ktoré sú zaručené až do konca skladovateľnosti pri správnom skladovaní.

Fruktooligosacharidy

Fruktooligosacharidy sú zložité cukry, ktoré majú prebiotický účinok, podporujúci rast črevnej mikroflóry. Sú dôležitým zdrojom energie pre priateľské živé baktérie.

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus acidophilus rozkladá potravu v čreve, za vzniku látok ako kyselina mliečna a peroxid vodíka, ktoré vytvárajú nepriateľské prostredie pre zlé baktérie. Pôsobí proti hnačkám a podporuje správne trávenie.

Bifidobacterium bifidum & Bifidobacterium lactis

Bifidobacterium bifidum je základná baktéria nachádzajúca sa v ľudskom čreve. Ak je jej v ľudskom čreve málo alebo úplne chýba, znamená to, že je v nezdravom stave. Zastavuje rast zlých baktérii, môže podporiť imunitu a trávenie. Bifidobacterium lactis, probiotická baktéria, podporuje zdravé črevá po liečbe antibiotikami a môže znížiť riziko vzniku podráždeného žalúdka.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s jedlom alebo podľa odporúčaní lekára.

Upozornenie 

Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Nepoužívajte, ak je tesnenie poškodené. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Obsahuje sušidlo absorbujúce vlhkosť. Obsahuje sušidlo absorbujúce vlhkosť. Údaje o dobe použiteľnosti a číslo šarže nájdete na štítku.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

Zloženie 

Objemové činidlo (celulóza), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), fruktooligosacharidy (koreň čakanky z druhu Cichorium intybus L.- čakanka obyčajná), Lactobacillus acidophilus, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a stearan horečnatý), Bifidobacterium bifidum Bifidobacterium lactis

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.