BioCare Baby Infantis probiotiká od narodenia v prášku, 60 g

Špeciálne vyvinutý výživový doplnok s obsahom živých kultúr a fruktooligosacharidov určený pre deti od narodenia. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€44,45
BioCare Baby Infantis probiotiká od narodenia v prášku, 60 g

BioCare Baby Infantis probiotiká od narodenia v prášku, 60 g obsahujú klinicky preskúmané živé baktérie Bifidobacterium lactis. V prvých dňoch sa vnútorné prostredie dieťaťa vyvíja a práve vtedy ho môže potrápiť bolesť bruška, hnačka prípadne zápcha. Výživový doplnok je špeciálne vyvinutý pre deti od narodenia a zaručuje 4 miliardy živých kultúr až do konca skladovateľnosti.

BioCare Baby Infantis probiotiká od narodenia v prášku, 60 g sú vhodné na každodenné použitie, pri užívaní antibiotík pre dojčené aj prikrmované deti od narodenia. Môžu sa primiešať priamo do teplého mlieka či jedla. Aplikácia prášku je možná aj priamo do úst dieťaťa pomocou čistého prsta matky popri tom, ako je kŕmené.

Môže byť použitý v týchto prípadoch:

  • podpora pre zdravú funkciu čriev
  • pri hnačkách alebo zápche
  • pri užívaní antibiotík
  • vhodné od narodenia
  • vhodné pre vegetariánov a vegánov
  • pre dojčené aj umelo prikrmované deti

Účinné látky 

Účinná látka  Obsah v 1 g RVH* (Referenčná výživová hodnota) 
Fruktooligosacharidy (FOS) 900 mg N/A **
Bifidobacterium lactis (CUL-62) 26,3 mg*** N/A **

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

*** typické množstvo sa môže líšiť

Poskytuje celkovo 4 miliardy živých baktérií, ktoré sú zaručené až do konca skladovateľnosti pri správnom skladovaní.

Bifidobacterium lactis

Probiotická baktéria ktorá môže zabezpečiť zdravotné benefity v oblasti imunitného systému či podporiť trávenie najmä u dojčiat. Môže znížiť riziko podráždeného žalúdka, redukovať plač a podráždenosť zapríčinenú dojčenskou kolikou.

Fruktooligosacharidy

Fruktooligosacharidy sa zaraďujú medzi prebiotiká, teda slúžia ako potrava pre baktérie v črevách. Vytvárajú ideálne životné podmienky pre priateľské baktérie, ktorým slúžia ako zdroj energie a posilňujú ich.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

¼ čajovej lyžičky (zodpovedá približne 1 g) denne.

Aplikujte prášok priamo do úst dieťaťa, na čistom prste spolu s kŕmením.

Možno primiešať do teplého mlieka alebo jedla. Vhodné od narodenia.

Upozornenie 

Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte uvedený odporúčaný denný príjem. Nepoužívajte, ak je tesnenie poškodené. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Obsahuje sušidlo absorbujúce vlhkosť. Údaje o dobe použiteľnosti a číslo šarže nájdete na štítku.

Zloženie 

Fruktooligosacharidy (koreň čakanky z druhu Cichorium intybus L.- čakanka obyčajná), Bifidobacterium lactis.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: prášková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.