BioCare Adreno Komplex na podporu energie a duševný výkon, 60 kapsúl

BioCare Adreno Komplex na podporu energie a duševný výkon, 60 kapsúl je jedinečná kombinácia vitamínu C, B6 a B5 na podporu energie a zvýšenie duševného výkonu. Komplex je obohatený o “sibírsky ženšen”, rozchodnicu ružovú a hubu Reishi. Vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€19,60
BioCare Adreno Komplex na podporu energie a duševný výkon, 60 kapsúl

Adreno Komplex na podporu energie a duševný výkon, 60 kapsúl dodáva ľudskému telu živiny vrátane vitamínu C a B6 na zníženie únavy a vyčerpania, horčík na podporu duševného zdravia a chróm pre správnu látkovú premenu cukrov. Komplex obsahuje vysokú dávku vitamínu B5, dôležitého pre normálny duševný výkon a metabolizmus steroidných hormónov, ako sú hormóny produkované nadobličkami.

Môže byť použitý v nasledujúcich prípadoch:

  • podpora pri zvýšenej únave a vyčerpaní
  • na podporu energie
  • na zdravú duševnú výkonnosť
  • vhodný pre vegetariánov a vegánov

Účinné látky 

Účinná látka  Obsah v 1 kapsule RVH* (Referenčná výživová hodnota) 
Vitamín C 200 mg 250 %
Vitamín B6 10 mg 714 %
Kyselina pantoténová 100 mg 1667 %
Horčík 50 mg 13 %
Chróm 200 mg 500 %
Koreň sladkovky hladkoplodej 200 mg N/A**
Koreň všehojovca 200 mg N/A**
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 10:1 (ekvivalent k 200 mg) 20 mg N/A**
Extrakt z huby Reishi 15:1 (ekvivalent k 210 mg) 14 mg N/A**

*RVH - Referenčná výživová hodnota

** N/A - nie je určené

Vitamín C

Vitamín C patrí medzi najdôležitejšie antioxidanty. Obzvlášť je dôležitý pri tvorbe serotonínu, preto sa jeho nedostatok prejavuje únavou a príznakmi podobnými depresii.

Vitamín B6 (pyridoxín)

Vitamín B6 alebo pyridoxín prispieva k udržaniu zdravého nervového a imunitného systému. Prispieva k tvorbe červených krviniek, zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamín B5 (kyselina pantoténová)

Kyselina pantoténová prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, zníženiu únavy a vyčerpania. Zohráva úlohu pri syntéze tukov, hormónov a neurotransmiterov. Doplnenie kyseliny pantoténovej môže viesť k zlepšeniu koncentrácie a pri ľahkej depresívnej nálade.

Horčík

Horčík je minerál nevyhnutný pre správne fungovanie ľudského tela. Zohráva mnoho úloh ako napríklad zlepšenie nálady, zníženie únavy a taktiež slúži ako prevencia pre vznik depresií. Vhodná je kombinácia horčíka s vitamínom B6, ktorý uľahčuje jeho vychytávanie do buniek.

Chróm

Chróm sa podieľa na regulácií hladiny krvného cukru a jeho využití v bukách.

Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrgiza glabra L.)

Z liečivej rastliny sa používa koreň sladkovky na zmiernenie príznakov depresie.

Všehojovec štetinatý (Eleutherococus senticosus)

Všehojovec štetinatý známy aj ako “sibírsky ženšen” patrí medzi liečivé rastliny na zmiernenie pocitu únavy a slabosti. V ľudovom liečiteľstve sa tiež používa na zlepšenie pamäti.

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea L.)

Extrakt z rozchodnice ružovej sa používa ako podporna liečba únavy duševnej aj fyzickej, na zmiernenie pocitu slabosti a príznakov stresu

Lesklokôrka lesklá (Ganoderma lucidum)

Lesklokôrka lesklá, huba Reishi, má mnoho priaznivých účinkov na zdravie. Okrem podpory imunity, antioxidačnej aktivite pomáha ľudskému telu bojovať so stresom a podráždenosťou.

Tu nájdete Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006

Dávkovanie 

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom. Jednu ráno a jednu na obed, alebo podľa pokynov odborníkov.

Upozornenie 

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste pod lekárskym dohľadom, pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Nie je vhodné používať počas plánovaného tehotenstva, tehotenstva alebo dojčenia. Obsahuje sladkovku hladkoplodú, ľudia trpiaci vysokým krvným tlakom by sa mali vyhýbať nadmernej konzumácií výživového doplnku. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Zloženie 

Obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), citrát horečnatý, vitamín C (askorbát horečnatý), prášok všehojovca štetinatého (koreň všehojovca druh Eleutherococus senticosus), prášok sladkovky hladkoplodej (koreň sladkovky druh Glycyrrhiza glabra L.), kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý), extrakt z koreňa rozchodnice (druh Rhodiola rosea L.), vitamín B6 (pyridoxín-5-fosfát), antioxidant (askorbyl palmitát), extrakt z huby Reishi (Ganoderma lucidum), ryžová šupka, pikolynát chromitý

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
Forma: kapsuly

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
BioCare je profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa doplnkami výživy založená odborníkmi na prírodné zdravie s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výživy a biologických vied. Sú etablovaným lídrom vysokokvalitných prírodných produktov zdravotnej starostlivosti na britskom a európskom trhu.
 
Majú viac ako 250 produktov, z ktorých si môžete vybrať; všetko od multinutričných látok, vitamínov a minerálov až po špecializované probiotiká, antioxidanty, esenciálne mastné kyseliny a jedinečné komplexy.
 
Odborníci na výživu v BioCare naznačujú, že pre mnohých ľudí môže byť užitočné zvážiť užívanie základných výživových doplnkov pre zdravie a pohodu, medzi ktoré patria multinutričné ​​látky, antioxidanty, probiotiká a doplnky mastných kyselín. Ich produkty sú veľmi inteligentne kombinované, aby poskytovali najvyššiu kvalitu.