BEWIT PRAWTEIN COLDET 100ml

Prawtein COLDET, účinný pomocník v prirodzenej očiste a v starostlivosti o náš „druhý mozog“. Spoločne s ďalšími obsiahnutými surovinami vytvára komplexný produkt pre duševnú i fyzickú podporu, a to tej najvyššej možnej kvality.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€31,20
BEWIT PRAWTEIN COLDET 100ml
bewit prawtein coldet superpotravina bewit prawtein coldet thumbnail 1617982782 bewit prawtein coldet 0886
Tip

PRAWTEIN COLDET JE ÚČINNÝM POMOCNÍKOM V PRIRODNENEJ OČISTE av STAROSTLIVOSTI O NÁŠ “DRUHÝ MOZOG”


"Druhý mozog", je miestom zhromažďujúcim nielen potrebné živiny, ale aj látky nepotrebné, látky odpadové. Prirodzená očista a starostlivosť oň je skrátka kľúčová.

Pozoruhodná aloe vera, šetrne pôsobiaca senovka, vytrvalá chebuľa srdcovitá, indický egreš amalaki, posilňujúci konopné semienko, zmes horkých bylín. Pre tieto a mnoho ďalších surovín je Prawtein COLDET účinným prostriedkom na nastolenie poriadku a na vytvorenie ideálneho prostredia.

KAKAOVÉ BOBY - NENAHRADITEĽNÝ ZÁKLAD VŠETKÝCH PRAWTEINOV

Základnou zložkou prawteinov sú 100% prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby. Po samotnom sušení na slnku sa tieto kakaové bôby zbavujú šupiek a drvia sa na nibsy. Tie sa následne aj s ostatnými surovinami melú na jednotnú hmotu - výsledný prawtein, a to doteraz tým najšetrnejším spôsobom.

Samotné nepražené kakaové bôby sú významným zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov a cenných fytonutrientov, ale tiež akostného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov. Mimo toho sú takto kvalitné kakaové bôby najlepším prírodným zdrojom veľkého množstva ľahko stráviteľného horčíka a potrebnej organickej síry.

VÝŤAŽKY Z MORSKÝCH RIAS A PÚČIKOV RASTLÍN

BIO RAW OMEGA COMPLEX obohacuje zloženie prawteinu o hodnotné, ľahko vstrebateľné výťažky z BIO certifikovaných morských rias. Tie pochádzajú zo západného pobrežia Írska, teda z najčistejších vôd severného Atlantiku. Výťažky z pukov, ktoré sú súčasťou BIO RAW GEMMA COMPLEXU, doplňujú zloženie výrobku o látky podieľajúce sa na ochrane a výstavbe nových rastlinných sústav.

Spolu s certifikovanými CTEO® ​​esenciálnymi olejmi, sušenými bylinkami, výnimočnými superpotravinami a prírodnými sladidlamipredstavujú naše prawteiny úplne jedinečný produkt v tej najvyššej možnej kvalite.

10 DÔVODOV, PREČO SI VYBRAŤ PRAWTEIN

 1. 100% nadchne všetkých vegetariánov a vegánov.
 2. Je výhradne z prírodných surovín tej najvyššej kvality.
 3. Nenájdete v ňom žiadne syntetické farbivá, plnidlá, stabilizátory, ...
 4. Väčšina surovín je v BIO RAW certifikovanej kvalite a mnohé tiež pochádzajú z divokej prírody.
 5. Bylinky a púčiky sú ručne zbierané na úpätí Beskýd a sušené na slnku.
 6. Obsahuje esenciálne oleje v terapeutickej kvalite CTEO®.
 7. Teplota procesov neprekračuje 42 ° C, čo je doposiaľ najšetrnejší spôsob spracovania.
 8. Vyrába sa malosériovo v našom výrobnom závode v Ostrave.
 9. Pestovanie, výroba, testovanie i kontrola zahŕňa vysoký podiel ručnej práce.
 10. Každý prawtein je vyrábaný s láskou a láskavou starostlivosťou všetkých zúčastnených.

PRAWTEIN JE STÁLE ŽIVÝ

Šetrné zaobchádzanie, 100% prírodné suroviny a nízke teploty spracovania. To je kombinácia, pri ktorej si prawtein zachováva maximálne množstvo vitálnych enzýmov = je stále živý.

Dôkazom tejto živosti môžu byť aj mierne enzymatické zmeny textúry a vône. A to napriek tomu, že zloženie prawteinov je úplne nemenné ... Aj vo voľnej prírode sú tieto zmeny úplne prirodzené a žiadané.

Každý prawtein je úplne bezpečný. Pomáhajú mu v tom prirodzene obsiahnuté antioxidanty, vysoký podiel kvalitných tukov a esenciálne látky s konzervačnou aktivitou.

ČO JE HORKÉ, TO JE ÚČINNÉ

Obsiahnuté bylinky, esenciálne oleje a tiež samotné kakaové bôby prispievajú k významne horkej chuti niektorých prawteinů. Nezabúdajte však na jedno z hlavných pravidiel čínskej medicíny - čo je horké, to je účinné!

BEZ TEMPERÁCIE A S PATINOU NA POVRCHU

Aby sme dodržali zásady RAW výrobkov, vynecháva sa počas výroby takzvaná temperácia. Tá spravidla prebieha pri teplotách okolo 47 ° C a viac. Kakaové maslo tak prirodzene vytvára pomerne stabilné ostrohranné kryštáliky a čiastočne uvoľnený tuk môže vyvstávať na povrch výrobku = vzniká patina.

Každý prawtein obsahuje rôzne ingrediencie, ktoré môžu takto vzniknutú patinu sfarbovať do rôznych odtieňov. Tie však nie sú vôbec na závadu.

 • Béžové odtiene - superpotraviny, ako napr. Maca peruánska, karob, ...
 • Zelené odtiene - bylinky (gynostema päťlistá, žihľava dvojdomá, ...), alebo morské riasy (chaluha pílovitá, atlantik spirulina, ...).
 • A ďalšie farebné odtiene, ktoré sa líšia v závislosti na jednotlivých typoch prawteinov.

ÚPLNE UNIKÁTNA VÝROBA PRAWTEINOV

Výrobky BEWIT® PRAWTEIN® spĺňajú všetky RAW zásady - s tou najšetrnejšou technológiou súčasnosti regulujeme teplotu výrobného procesu tak, aby nepresiahla 42 ° C. Tým zabraňujeme stratám cenných, tepelne labilných látok a prirodzene obsiahnutých enzýmov = zbytočne neznehodnocujú výsledný produkt.

Samotné zloženie prawteinov sme navrhli tak, aby nebolo potrebné ani štipky stabilizátorov, farbív, plnidiel a iných syntetických látok. Pri vývoji a výrobe sme vychádzali ako z najmodernejších poznatkov vedy, aktuálnych vedeckých štúdií a postupov, ako aj zo skúseností našich predkov. Tiež sme dodržali zásady SPAGYRIE - dokonalých postupov spracovania rastlín, ktoré sú bežne neuskutočniteľné.

Neodmysliteľnou súčasťou sú tiež úplne jedinečné prvky LIGHT ESSENCE a GOLD ESSENCE, pri ktorých výrobe používame 24k zlato. Presné postupy výroby sú však výrobným tajomstvom spoločnosti BEWIT®.

DÁVKOVANIE

3 x denne jedna až dve malé (espresso) lyžičky. Hrdlo fľaše bolo zvolené tak, aby ním väčšia ako espresso lyžička neprešla.

BEWIT PRAWTEIN® COLDET ĎALEJ OBSAHUJE:

 • BIO RAW Theobroma Cacao / Kakaové bôby
 • BIO RAW OMEGA COMPLEX (Fucus Serratus / Chaluha vrubkovaná, Fucus Vesiculosus / Chaluha bublinatá, Ascophyllum Nodosum / Chaluha, Pelvetia Canaliculata / Chaluha, Laminaria Japonica / Morská chaluha Kombu, Himanthalia Elongata / Morská chaluha, Ulva Spiralis / Atlantik Spirulina, Saccharina Latissima / Cukrová riasa, Alaria Esculenta / Čepelatka jedlá, Carrageenan / Karagenan, Palmaria Palmata / Chaluha, BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slnečnicový olej)
 • BIO Molasses / Melasa
 • BIO RAW Helianthus Annuus Seed / Slnečnicové semienko
 • BIO RAW Ceratonia Siliqua / Rohovník obecný (Karob)
 • BIO RAW Aloe Vera gel / Aloe pravá
 • RAW Beta Vulgaris var. Vulgaris / Repa červená
 • BIO Agave Syrup / Agávový sirup
 • BIO RAW Vitis Vinifera / Hrozienka Sultana
 • RAW Trigonella Foenum-Graecum / Senovka grécka
 • RAW Withania Somnifera / Indický ženšen (Ašvaganda)
 • RAW Tinospora Cordifolia / Tinospóra srdcolistá
 • RAW Pinus Halepensis / Borovica halepská
 • RAW Hibiscus Sabdariffa / Ibištek sudánský (Roselle)
 • BIO RAW Taraxacum Officinale / Púpava lekárska
 • BIO RAW Curcuma Longa / Kurkuma
 • BIO RAW Urtica Dioica / Žihľava dvojdomá
 • BIO RAW Coriandrum Sativum / Koriander siaty
 • BIO RAW Origanum Vulgare L. / Pamajorán obyčajný
 • RAW Emblica Officinalis / Emblika lekárska (Indický egreš, Amalaki)
 • BIO RAW Cucurbita Pepo Seed / Dyňové semienko
 • BIO RAW Cannabis Sativa Seed / Konopné semienko
 • BIO Sambucus Nigra / Baza čierna
 • RAW Glycyrrhiza Glabra / Sladké drievko
 • BIO RAW GEMMA COMPLEX (Castanea Sativa Mill. Bud Extract / Extrakt z púčika gaštana jedlého,
 • Fagus Sylvatica Bud Extract / Extrakt z púčika buku lesného, Prunus Avium Bud Extract / Extrakt z púčika čerešne obyčajnej, Prunus Cerasus L. Bud Extract / Extrakt z púčika višne obyčajnej, Juglans Regia L. Bud Extract / Extrakt z púčika orecha vlašského, Malus Domestica Bud Extract / Extrakt z púčika jablone domácej, Tilia Cordata Bud Extract / Extrakt z púčika lipy malolistej,
 • BIO Helianthus Annuus Seed Oil / Slnečnicový olej,
 • BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil / Levandula esenciálny olej)
 • BIO RAW Syzygium Aromaticum / Klinček
 • BIO Vaccinium Myrtillus / Brusnica čučoriedková (Čučoriedka obyčajná)
 • RAW Nigella Sativa Essential Oil / Čierny kmín esenciálny olej
 • BIO RAW Citrus Sinensis Peel Essential Oil / Červený pomaranč esenciálny olej
 • Grifola Frondosa / Trsnatec lupenitý (Sírovec, Maitake)
 • Auricularia Auricula-Judae / Uchovec bazový(Židovské ucho)
 • BIO LIGHT ESSENCE (svetelná esencia)
 • BIO GOLD ESSENCE (zlatá esencia)

Ø VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

  Na 100 g
Energetická hodnota 2191 kJ / 529 kcal
Tuky 46,5 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 18,1 g
– z toho mononenasýtené mastné kyseliny 30,8 g
– z toho polynenasýtené mastné kyseliny 7,8 g
Sacharidy 15,4 g
– z toho cukry 12,6 g
Bielkoviny 12,3 g
Soľ <0,2 g

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Ďakujeme vám za pochopenie a veríme, že dôležité informácie pre svoje zdravie získate z iných zdrojov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave