FIZZY EASY Travel Cup 220 ml

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Možnosti doručenia
€5 –30 % €3,50
FIZZY EASY Travel Cup 220 ml
229b4e0b39f399bb9cdfb64bbb008b7c14177249 orig
Výpredaj
€5 –30 %

FIZZY EASY Travel Cup 220 ml je skladací pohár na pitie. Je vybavený dodatočným puzdrom s praktickou karabínou, vďaka čomu si ho môžete ľahko vziať kamkoľvek budete chcieť a pripraviť si nápoj s výživovými doplnkami FIZZY EASY. Je to dokonalé riešenie pre ľudí, ktorí oceňujú vysokokvalitné výrobky a pohodlný život.

Rozmery (pred rozložením): šírka 6,4 cm, výška 3 cm, hĺbka 6,4 cm

Rozmery (po rozložení): šírka 6,4 cm, výška 9 cm, hĺbka 6,4 cm

Smart box
Funkčný úložný box na uchovávanie doplnkov.

Functionality
Vybavený prídavnou karabínou, ktorá umožňuje pohodlné držanie pohára.

Practical
Praktický dizajn pohára, vďaka ktorému si ho môžete vziať všade so sebou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Objavte novú značku produktov od DuoLife a vstúpte do jedinečného sveta FIZZY EASY! Uvoľnite všetok potenciál skrytý vo vás, precíťte skutočnú radosť zo života a objavte silu svojich možností. FIZZY EASY pozostáva zo štyroch unikátnych produktov, ktoré podporia vaše telo a umožnia vám užívať si život naplno. Nečakajte a spoznajte ich ešte dnes!
 
DuoLife Boost Formula FIZZY EASY je séria doplnkov stravy vo forme šumivých tabliet na báze vitamínov a minerálov, navyše obohatená o BioPerine®, patentovanú receptúru prírodného pôvodu, podporujúcu lepšie vstrebávanie účinných látok.
 
BioPerine®* má preukázaný a vedecky zdokumentovaný účinok, ktorý podporuje zvýšenú biologickú dostupnosť živín pochádzajúcich z potravín a výživových doplnkov. Vďaka tomu sa skonzumované dávky vitamínov, minerálov a mnohých ďalších aktívnych látok účinnejšie vstrebávajú, čím organizmu poskytujú plnú podporu pri takejto suplementácii.