DuoLife Herbal Body Care 50ml Antibakteriálny gél

DuoLife Anitbacterial Clean Hands Gel je antibakteriálny gél na starostlivosť o pokožku rúk. Účinne chráni až 8 hodín. Má trojitý účinok: antibakteriálny, antivírusový, antiseptický, vyplývajúce z obsahu 5 éterických olejov, s dodatočným obsahom mentolu. Umožňuje ochranu a starostlivosť bez vysušovania rúk.

 

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
€3,90
DuoLife Herbal Body Care 50ml Antibakteriálny gél
DuoLife Anitbacterial Clean Hands Gel je antibakteriálny gél na starostlivosť o pokožku rúk. Účinne chráni až 8 hodín. Antibakteriálny, antivírusový, antiseptický.
 
gel
 
 
DuoLife Anitbacterial Clean Hands Gel je antibakteriálny gél na starostlivosť o pokožku rúk. Účinne chráni - udržuje sa na rukách až 8 hodín. Zatiaľ čo väčšina prípravkov funguje do chvíle, kým sa neodparí alkohol z pokožky, t. j. zvyčajne do 30 sekúnd.
 
gel1
 
 
 
Kedy používať antibakteriálny gél?
 
- Pred jedlom
- Pred a po starostlivosti o chorú osobu
- Predtým, ako sa dotknete dieťaťa
- Pri cestovaní alebo po použití verejnej dopravy
- Po kontakte s povrchmi na verejných miestach
- Po použití toalety
- Po kontakte so zvieratami
- Po návšteve nemocnice
- Po domácich prácach, ako je čistenie, vysávanie, odvoz odpadu atď.
 
Pre zvedavcov
1) Vírusy sú infekčné častice, ktoré sú na hranici živého a neživého sveta. Mimo tela hostiteľa nemajú životne dôležité funkcie, môžu sa množiť iba v živom organizme. Antivírusové opatrenia spočívajú v poškodení ich štruktúry, nedovoľujú im rozvíjať sa.
2) 78% tvoria v prípravku prírodné látky, ktoré sú doplnené látkami chemickými a syntetickými. Kozmetik je spojením prírody a vedy.
3) Preparát obsahuje zložky s doloženým liečivým účinkom.
 
Zloženie: Aqua/Water, Propylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lavandula Angustofolia Herb Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Winterianus Oil, Menthol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Parfum/Fragrance, Geraniol, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide
 
Spôsob použitia: naneste tenkú vrstvu na ruky a dobre rozmasírujte. Počkajte až sa prípravok celkom vstrebe. Nezmývajte.
 
*Vzťahuje sa na antivírusové účinky éterických olejov.
**Bezpečný pre deti od 10 rokov.
 
gel3

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Typ kozmetiky: Krémy na ruky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: