DuoLife Beauty Care Collagen Pure 50ml

DuoLife Collagen Beauty Care Pure je určený pre každodennú starostlivosť o pokožku celého tela bez ohľadu na jej typ a vek. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou stabilizácie hĺbkovo hydratuje a robí pokožku pružnejšou. Vďaka obsahu melanínu podporuje ochranu pred UV žiarením. Po používaní DuoLife Collagen Beauty Care Pure je pleť viditeľne hydratovaná, hladká, napätá, pevná, elastická a omladená.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
€38 –34 % €24,90
DuoLife Beauty Care Collagen Pure 50ml
7fdda96ae95db4f06e50e4a7f75a3d758e5fe96d orig
Výpredaj
€38 –34 %

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Pure

Advanced Collagen Technology

 • Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

Firms & elasticity

 • Použitie kolagénového hydrátu so zachovanou štruktúrou bielkovín a zachovanou štruktúru trojitej špirály hĺbkovo hydratuje pokožku, robí ju pružnejšou a podporuje tvorbu kolagénu. Účinne spomaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej stav a vzhľad. Vďaka prítomnosti melanínu (asi 1 %) prispieva k ochrane pred UV žiarením. Pri pravidelnom používaní produktu je pokožka viditeľne hydratovaná, hladká, napnutá, pevná, pružná a omladená.

Vedeli ste, že DuoLife Collagen Beauty Care Pure je...

 • prípravok určený pre každodennú starostlivosť o pokožku celého tela bez ohľadu na jej typ a vek;
 • monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky;
 • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom;
 • ochrana pred UV žiarením vďaka prítomnosti melanínu (asi 1 %);
 • produkt prírodný na 99,4 %;
 • prípravok, ktorý neobsahuje parabény, vonné kompozície – žiadne potenciálne alergény;
 • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku – no touch formula.

Zložky: 

Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Spôsob použitia:

2x denne alebo v prípade potreby častejšie. Naneste tenkú vrstvu DuoLife Collagen Beauty Care Pure na umytú, navlhčenú pokožku. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Pri miernom pocite napätia pokožky počkajte asi 20-30 minút a naneste kolagénové maslo DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod maslom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Uskladnenie:

DuoLife Collagen Beauty Care Pure by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Kozmetický prípravok by sa mal skladovať pri teplote do 32 °C.

Preventívne opatrenia:

Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na starostlivosť o celé telo. Nemožno použiť priamo pod oči, na očné jamky a očné viečka.
Užitočné informácie:
 
1) Z čoho vyplýva hnedá farba prípravku? Prečo iní výrobcovia ponúkajú produkty tohto typu v svetlej farbe?
 • Hnedá farba DuoLife Collagen Beauty Care Pure vyplýva z prítomnosti melanínu v jeho zložení.

2) Prečo je vôňa kozmetického prípravku taká špecifická?

 • DuoLife Collagen Beauty Care Purenie je parfumovaný a neobsahuje žiadne vonné kompozície. Kolagénový hydrát sa získava z rybích koží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Pure patentovaný?

 • Patent pokrýva metódu tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie čistého kolagénového hydrátu.

4) Z čoho vyplýva viskozita produktu v hmote, ako aj jemná lepkavosť po aplikácii – z množstva kolagénu? Ak áno, aké je to množstvo?

 • Jemná lepkavosť je výsledkom použitia vysokej koncentrácie hydrátu s obsahom bielkoviny – kolagénu. Množstvo kolagénového hydrátu je 94,6%.

5) Ako a kedy používať DuoLife Collagen Beauty Care Pure?

 • Môžete ho používať rovnako ráno, ako aj večer. DuoLife Collagen Beauty Care Pure svojou konzistenciou a spôsobom aplikácie nepripomína maslo ani balzam, nakoľko je to prípravok s vysokou koncentráciou čistého proteínu. Prípravok môžete používať 2x denne alebo v prípade potreby častejšie. Na umytú, navlhčenú pokožku naneste tenkú vrstvu prírpavku. DuoLife Collagen Beauty Care Pure. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Pri miernom pocite napätia pokožky počkajte asi 20-30 minút a naneste kolagénové maslo DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod maslom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Pri každodennej starostlivosti sa často zameriavame najmä na tvár, krk a dekolt, no nemali by sme zabúdať ani na ostatné časti tela. Správne zvolené kozmetické prípravky majú za následok, že pokožka bude hydratovanejšia, jemnejšia a hladšia. Pomôžu tiež spevniť vašu pokožku, vďaka čomu budú príznaky starnutia menej viditeľné. Z toho dôvodu je DuoLife Collagen Beauty Care Pure pre telo nevyhnutným produktom, ktorý by sme mali používať každý deň. 
 
4 dôvody, prečo je každodenná starostlivosť o telo nevyhnutná 
 1. Pomáha udržiavať elasticitu pokožky a pôsobí proti prvým známkam starnutia.
 2. Chráni pokožku pred vplyvom nepriaznivých vonkajších faktorov. Hydratuje pokožku, čím vyrovnáva priznaky dehydratácie.
 3. Vytvára na pokožke ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje transepidermálnej strate vody.
 4. Jemné vklepávanie produktu je odkazom na japonské umenie starostlivosti o telo. Vklepávanie pomáha stimulovať prúdenie krvi a dodáva pokožke prirodzený lesk. Pri aplikácii kozmetiky končekmi prstov minimalizujeme začervenanie a navyše zrýchlime dobu vstrebávania kozmetického prípravku.
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Typ kozmetiky: Telové séra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: