DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream 50 ml

DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream je denný krém, vysoko účinný proti vráskam. Novo vyvinutá technológia umožnila získať 30 % koncentráciu kolagénu (vrátane 18,5 % hydrátu kolagénu). Krém obsahuje až 3 druhy kolagénu. Krém tiež využíva komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorá sa dostáva do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
€51
DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream 50 ml
Stručná charakteristika DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream
 1. Krém obsahuje až 3 druhy kolagénu.
 2. Jediný výrobok na európskom trhu vo forme krémového gélu (GELTRAP) s takým vysokým obsahom kolagénu – 30 % koncentrácia kolagénu, z toho 18,5 % kolagénového hydrátu, vďaka patentovanej výrobnej technológii.
 3. Krém, ktorý obsahuje komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorý preniká do rôznych vrstiev pokožky za účelom hĺbkovej a viacúrovňovej hydratácie (HYMAGIC 4D).
 4. Index prirodzenosti produktu je 98,5 %.

Čím sa odlišuje DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream?
 
 1. 30 % koncentrácia kolagénu, z toho 18,5 % kolagénového hydrátu
 2. Použitie unikátnej a patentovanej technológie najnovšej generácie, ktorá umožňuje získať ľahký krémový gél napriek vysokému obsahu kolagénu a ďalších účinných látok.*
 3. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie, čo zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu
 4. Inovatívne a účinné spojenie troch typov kolagénov, ktoré prináša pokožke pôsobivé efekty a vnemy: natívny kolagén, kolagén, kolagénový hydrát, kolagén z morských rýb
 5. Použitie troch typov kolagénov zaručuje široké a komplexné spektrum pôsobenia krému
 6. Produkt je prírodný na 98,5 %
 7. Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti
 8. Použitie dvoch veľmi účinných látok, ktorých hydratačný účinok bol potvrdený v aplikačných testoch
 9. Žiadne potenciálne alergény z vonných kompozícií
 10. Aplikačná stierka zaručuje bezpečnosť a hygienu

Prečítajte si o unikátnych vlastnostiach DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream

Advanced Collagen Technology

Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako proteín je živným médiom pre mnoho skupín mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia zaručujúca bezpečné používanie v kozmetických prípravkoch. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

Marine origin

Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom -morské organizmy sú kľúčom k našej mladosti.

SKINPRO QM (HD)
 je bohatým zdrojom prírodných glykozaminoglykánov z medúz: mucínu a kniumucínu.
- Mucín je zložka s vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami.
- Kniumucín má úžasnú schopnosť viazať vodu – trikrát väčšiu ako kyselina hyalurónová. Navyše má vlastnosti anti-pollution; chráni pred patogénmi, UV žiarením, nadmerným sušením, vysokou teplotou, bojuje proti voľným radikálom a pôsobí proti starnutiu.
 
High hydratation
 
- DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream má vynikajúce hydratačné vlastnosti. Použitie dvoch veľmi účinných látok prináša hydratačný účinok, čo bolo potvrdené v aplikačných testoch.
- SQUALANE je prírodnou zložkou nášho kožného tuku. Pomáha udržiavať správnu tekutú vodno-lipidovú štruktúru medzibunkového spojiva a zaisťuje správnu hydratáciu našej pokožky.
- HYMAGIC 4D je jedinečná kombinácia štyroch typov kyseliny hyalurónovej s rôznymi vlastnosťami, ktoré prenikajú všetky vrstvy našej pokožky.

Spôsob použitia
 
Každé ráno naneste tenkú vrstvu krému na očistenú pokožku tváre a jemne vmasírujte končekmi prstov. Počkajte asi 15 minút, kým sa úplne nevstrebe. Jemná lepivosť produktu bezprostredne po aplikácii je prirodzeným procesom vyplývajúcim z vysokého obsahu kolagénu v kréme. Asi po 10-15 minútach sa výrobok úplne absorbuje a lepivosť zmizne.

Zložky
 
Aqua/Water, Olus Oil, Glycerin, Collagen, Propanediol, Octyldodecanol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Gelatin, Parfum/Fragrance, Squalane, Soluble Collagen, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Glycosaminoglycan, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Silanetriol, Octyldodecyl Xyloside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butylene Glycol, Sodium Phytate, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Preventívne opatrenia
 
Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.
 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Použitie: Pleťová kozmetika
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značka DuoLife bola vytvorená s cieľom zlepšiť kvalitu života každého spotrebiteľa. Je výrobcom 100% prírodných doplnkov stravy s overenou účinnosťou, ktoré sú na trhu prítomné už mnoho rokov. Dokonale prepracovaná receptúra ​​každého produktu si získala sympatie tisícok spotrebiteľov po celom svete. Výrobca sa preslávil prípravkami v tekutej a kapsulovej forme. Správna suplementácia je dnes nevyhnutná pre uspokojivú pohodu, dobré zdravie a prirodzenú prevenciu. S doplnkami stravy Duolife to dokážete vysoko efektívnym spôsobom!
 
Charakteristickým znakom doplnkov Duolife je ich všestrannosť. Myšlienkou výrobcov je uviesť na trh také produkty, ktoré dokážu pôsobiť v mnohých smeroch, uľavujú od neduhov nervovej sústavy, zvyšujú obranyschopnosť organizmu, posilňujú kĺby a svaly, podporujú činnosť srdca a dokonca pomáhajú pri chudnutí. Doplnky stravy Duolife sú vyrábané na báze prírodných zložiek, s ohľadom na ľudské zdravie a životné prostredie.
 
Do portfólia značky DuoLife patrí aj produktová rada FIZZY EASY , Shape Code a Lazizal.
 
V čom spočíva jedinečnosť produktov DuoLife?
 • Žiadne konzervačné látky: Výrobky nie sú spracúvané pri vysokých teplotách a neobsahujú konzervačné látky, čo umožňuje zachovať v nich prírodné bielogické hodnoty.
 • Žiadne GMO: Pri výrobnom procese sú využívané výhradne prírodné suroviny z certifikovaných plodín u celého sveta a DuoLife kategoricky odmieta ich modifikovanéodrody (GMO), ako aj použitie pesticídov a herbicídov pri ich pestovaní.
 • Sklenený obal: DuoLife výrobky v tekutej forme sú uchovávané výhrade v sklenených obaloch. Sklo sa totiž najčastejšie používa ako čistý a ekologický materiál, ktorý chemicky neeraguje s inými látkami. Sú vždy balené do tmavohnedého skla, ktoré zaručuje ako obal najlepšiu stabilitu tekutých výživových doplnkov.
 • Metóda IHHP™: Použitá technológia IHHP vychádza z koncepcie minimálneho spracovania použitých surovín, čím sa maximálne zachová ich pôvodná nutričná hodnota. Tento technologický proces prípravy výživových doplnkov využíva pozitívne pôsobenie viacerých faktorov s konzervujúcimi účinkami. Tým sa zabezpečí najvyššia kvalita produktov, ich stabilita bez používania konzervačných látok.
 • Prírodné suroviny: Vo výrobnom procese DuoLife využíva prírodné látky so zachovaním ich biologickej podstaty. Umožňuje to dosiahnuť maximálnu biologickú dostupnosť aktívnych zložiek a ich najlepšiu vstrebateľnosť.