DuoLife Beauty Care Aloes Shower Gel 200ml

Sprchový gél DuoLife Aloes Beauty Care  - oživte svoju pokožku vďaka výnimočnému sprchovému gélu, ktorého zmyselná vôňa prebudí Vaše zmysly! Formula OHA vypracovaná expertmi 24/7 Nutri-Form™ čerpá z blahodarných vlastností aloe vera, medu a oregana, očisťuje, osviežuje a hydratuje pokožku. Výsledky testov potvrdzujú zmierňovanie podráždení a obmedzovanie transepidermálnej straty vody. 

 

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
€14,75
DuoLife Beauty Care Aloes Shower Gel 200ml
Najnovšie vedecké informácie potvrdzujú priamu súvislosť medzi zdravím a náladou, a taktiež vzhľadom a kondíciou pokožky. Koža je najväčší orgán nášho organizmu, ktorý je priamo spojený s nervovou sústavou. Rozvoj vedy viedol k dôležitému zlomu vo vnímaní úlohy a významu spojenia mozog-koža a k vzniku novému lekárskemu odboru: psychodermatológie. Koža a mozog sa vyvíjajú z toho istého zárodočného listu - ektoblastu, z čoho môže bezpochyby vyplývať vzájomné interakcia. Priama súvislosť medzi zdravím a náladou, a taktiež vzhľadom a kondíciou kože bola potvrdená mnohými testami. Skutočný zlom predstavuje spojenie vnútornej suplementácie s produktmi pôsobiacimi zvonku.
 
Komplexný a holistický prístup k otázke starostlivosti o zdravie a organizmua sa stalo počiatkom nášho pátrania. Jeho výsledkom je úplne nová kategória produktov, ktorá predstavuje ideálne doplnenie suplementácie produktmi DuoLife. Vďaka použitiu zákonom chránenej formuly 24/7 Nutri-Form™, ktorá je vhodná pre každý druh pokožky počas každého ročného obdobia, kozmetiky DuoLife Care využívajú najnovšie vedecké informácie na optimálne vyživovanie pokožky, ktoré plynie priamo z prírody.
 
Aloes
- má vplyv na zvýšenie množstva kolagénu a elastínu v pokožke
- má silné hydratačné vlastnosti
- pričiňuje sa o zlepšenie kondície pokožky
- pomáha lepšie okysličovať kožné bunky
- preukazuje zmierňujúce, spevňujúce a ochranné účinky
- podporuje očisťujúce funkcie organizmu
- má upokojujúce účinky na podráždenia
 
Sprchový gél DuoLife Aloes Beauty Care
- očisťuje
- osviežuje
- zabraňuje transepidermálnej strate vody
- zmierňuje podráždenia
- hydratuje
 
Sprchový gél DuoLife Aloes Beauty Care (200 ml) - oživte svoju pokožku vďaka výnimočnému sprchovému gélu, ktorého zmyselná vôňa prebudí Vaše zmysly! Formula OHA vypracovaná expertmi 24/7 Nutri-Form™ čerpá z blahodarných vlastností aloe vera, medu a oregana, očisťuje, osviežuje a hydratuje pokožku. Výsledky testov potvrdzujú zmierňovanie podráždení a obmedzovanie transepidermálnej straty vody
 
Gél DuoLife Aloes Beauty Care je ideálne doplnenie výživových doplnkov DuoLife Aloes. Spojením výhod prípravku v tekutej forme s výnimočnými vlastnosťami telového masla poskytnete komplexnú starostlivosť svojmu zdraviu a správnu kondíciu pokožke. Nechajte sa prekvapiť vlastnou krásou!
 
Gél DuoLife Aloes Beauty Care sa perfektne komponuje so zvyšnými produktmi z tejto línie. Ich spojenie zaručuje neopakovateľný a dlhodobý efekt zdôrazňujúci všetky kvality krásy. Otvorte sa na krásu s kozmetikami DuoLife Beauty Care.
 
FAQ
 
Je tento kozmetický prípravok vegánsky?
  • Nie, sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes nie je vegánsky kozmetický prípravok, pretože obsahuje extrakt z medu. Med je živočíšneho pôvodu, vytvárajú ho včely.

Prečo bol stabilizátor, t. j. benzoan sodný, použitý v kozmetickom produkte sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes?

  • Benzoan sodný je stabilizačná látka používaná v kozmetike na ochranu produktu pred mikrobiálnou infekciou. V kozmetických výrobkoch sa používa v nízkych koncentráciách, vďaka ktorým nespôsobuje podráždenie a alergie. Okrem toho je benzoan sodný ako stabilizujúca látka schválený organizáciou EcoCert na použitie v prírodných a organických kozmetických výrobkoch. Benzoan sodný používaný v kozmetickom produkte sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes je prírodného pôvodu.

Kto môže používať sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes?

  • Kozmetický produkt sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes je určený pre ženy, mužov a deti staršie ako 3 roky.

Aké má účinky sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloe?

  • Revitalizačný a hydratačný sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes - oživte svoju pokožku vďaka výnimočnému sprchovému gélu, ktorého zmyselná vôňa prebudí Vaše zmysly! Formula vypracovaná pod dohľadom odborníkov OHA 24/7 Nutri-FormTM expertmi čerpá z blahodarných vlastností aloe vera, medu a oregana, pričom očisťuje, osviežuje a hydratuje pokožku. 

Ako používať sprchový gél DuoLife Beauty Care Aloes?

  • Naneste na pokožku trochu gélu a jemne roztierajte, potom ho dôkladne opláchnite vodou. 

Aké vône sa použili v sprchovom géli DuoLife Beauty Care Aloes?

  • V sprchovom géli DuoLife Beauty Care Aloes sa používa citrusová a kvetinová vôňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Typ kozmetiky: Sprchové gély

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: