DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap 200ml

Tekuté mydlo na ruky DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap je jedinečný produkt s vlastnosťami pleťovej vody. Vyznačuje sa očistným a osviežujúcim účinkom, ale aj intenzívnou starostlivosťou. Unikátna zmes pre-, pro a postbiotík posilňuje mikrobióm pokožky a jej imunitnú bariéru.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.3.2023
Možnosti doručenia
€15,50
DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap 200ml

Tekuté mydlo na ruky DuoLife Beauty Care Aloes navyše obsahuje až 15% prírodného slnečnicového oleja bohatého na esenciálne mastné kyseliny a vitamín E nazývaný vitamín mladosti, vďaka čomu vyživuje pokožku a pomáha zvyšovať jej pružnosť, eliminovať pocit drsnosti a redukovať popraskaniny.

Pokožka rúk je často vystavená kontaktu s vodou, čistiacimi alebo dezinfekčnými prostriedkami obsahujúcimi etanol. Okrem toho vonkajšie faktory, ako je vietor, slnko alebo mráz spôsobujú, že ruky sa stávajú suché, drsné a popraskané.
 
Výsledok: Pokožka sa stáva popraskaná, odmastená, suchá a jej mikrobióm je často oslabený.
 
Naše odporučanie

 
Na to, aby ste sa komplexne starali o pokožku a tešili zdravou a správne vyživovanú pokožku rúk, potrebujete správne zložený produkt.
DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap - tekuté mydlo s jedinečnými vlastnosťami balzamu a jedinečným zložením:

 
Vyvinutý pod dohľadom odborníkov Vzorec 24/7™ čerpá z priaznivých vlastností aktívnych látok, čistiacich, osviežujúcich a zvlhčujúcich pokožku.
 • 94,6% prírodného produktu.
 • Komplexne sa stará o pokožku rúk, vďaka svojmu jedinečnému zloženiu aktívneho sérum s pre-, pro a postbiotikami
 • Hlbokomorská voda bohatá na užitočné minerály.
 
3-stupňový proces úpravy:
 
1. OBNOVA MIKROBIÓMU A STIMULÁCIA IMUNITY KOŽE – probiotiká, tj. živé organizmy, tvoriace a zároveň mimoriadne užitočné pre kožný mikrobióm, prítomné v produkte vo forme buniek Lactobacillus.
2. DÁVKA DOBREJ FLÓRY – prostredníctvom prebiotík, teda látok, ktoré môžu byť použité prospešnými baktériami, pre ktoré tvoria médium. Prebiotiká, okrem pôsobenia na mikrobióm, tiež zvlhčujú a chránia pokožku.
3. KĽUD, POKOJ, REGENERÁCIA – postbiotiká, teda látky, ktoré tieto pozitívne mikroorganizmy (probiotiká) produkujú a prispievajú k ochrannému účinku na pokožku. Sú to aminokyseliny, vitamíny skupiny B, antioxidanty, organické kyseliny (o.in. kyseliny mliečnej).
 
Osvedčená účinnosť1
 
 • 100% respondentov potvrdzuje, že produkt zlepšil hydratáciu pokožky rúk a pokožku nevysušoval.
 • 100% uviedlo, že produkt jemne čistil pokožku – pôsobil jemne na pokožku rúk.
 • 95% uviedlo, že mydlo poskytuje náležitú starostlivosť.
 • 95% ľudí potvrdilo, že produkt zjemňuje pleť a pokožka je zvlhčená, jemná a hladká na dotyk, menej náchylná na popraskanie a mozoly.
 • 95% uviedlo, že mydlo vyhladzuje pokožku rúk (eliminuje drsnosť a popraskanie)
 • 95% podľa tejto časti ľudí sa pokožka stala na dotyk zamatovo hebká.
 • 80% potvrdilo, že pokožka nevyžaduje žiadne ďalšie prípravky na starostlivosť.

 

Zoznámte sa s aktívnymi zložkami produktu
 
Aloe extrakt
 
• preukazuje hydratačné účinky
• Zlepšuje stav pokožky
• Preukazuje upokojujúce, sťahujúce a ochranné účinky
• Zmierňuje podráždenie
Slnečnicový olej

 
• Zlepšuje stav pokožky
• Eliminuje drsnosť a popraskanie pokožky
• Vysoký obsah slnečnicového oleja (15%) vo výrobku zabraňuje jeho peneniu ako tradičné kozmetické výrobky
Medový extrakt

 
• Dokonale zvlhčuje a upokojuje podráždenú pokožku
Oreganový extrakt

 
• Preukazuje silné antioxidačné účinky
• Podporuje protizápalové a antifungálne vlastnosti, zabraňuje starnutiu pokožky
Aurafirm P

 
• Prírodný ovsený kvas obsahujúci pre-, pro a postbiotiká, ktorý chráni pokožku pred vonkajšími faktormi, mikroorganizmami a patogénmi a posilňuje jej prirodzený mikrobióm
 
Vo výrobku bola tiež použitá morská voda z francúzskeho pobrežia Atlantiku s vysokým obsahom minerálov, ktorá zaisťuje účinnú hydratáciu, posilnenie a detoxikáciu. Dôležité je, že ide o látku, ktorá chráni pred všetkými vonkajšími faktormi vrátane znečistenia (vrátane cigaretového dymu alebo spalín).
DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap je dokonalým doplnením doplnku diéty DuoLife Aloe. Kombináciou výhod tekutého prípravku s jedinečnými vlastnosťami, sprchovým gélom a teraz už aj šampónom a mydlom, sa komplexne postaráte o svoje zdravie a správny stav pokožky.
 

 
FAQ
 
Čím sa tento produkt líši od iných kozmetických prípravkov dostupných na trhu?
 • Tekuté mydlo na ruky DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Soap v sebe spája čistiace vlastnosti ako aj balzam na ruky. Vyznačuje sa obsahom unikátnej zmesi pre-, pro- a postbiotík, ktorý úlohou je posilňovať kožný mikrobiom a imunitnú bariéru kože. 

Aký je index prírodný index mydla?

 • Spoľahlivým medzinárodným spôsobom zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Táto norma definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza tzv. prírodný index výrobku, ktorý je percentuálnym obsahom prírodných látok v prípravku. Výrobky DuoLife majú veľmi vysoký prírodný index a ich zloženie je založené na prírodných, certifikovaných látkach. Prírodný index tekutého mydla na ruky DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Soap je 94,6%.

Na aké účely bola do DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Soap dodaná prísada pre-, pro- a postbiotík?

 • Všetky tieto tri zložky pôsobia ako pre-, pro- a postbiotiká, ktoré zaisťujú rýchle namnoženie mikroorganizmov nachádzajúcich sa v prírodnom mikrobiómu ľudského tela, prospešných našej koži. Prebiotikum je látka, ktorú môžu využiť užitočné baktérie, pretože je to pre nich potrava. Probiotikum znamená živé mikroorganizmy, ktoré podporujú kožný mikrobióm, a v našom umývacom balzame sa vyskytujú v podobe buniek Lactobacillus. A použité postbiotiká sú hlavne lyzáty a metabolity, ktoré produkujú živé baktérie počas procesu fermentácie. V umývacom balzame DuoLife je to zmes organických kyselín vrátane kyseliny mliečnej. 

Čo je to Aurafirm P a aká je jeho funkcia v DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Soap?

 • Zložka Aurafirm P, ktorá obsahuje prebiotiká, probiotiká a postbiotiká, nie je nič iné ako koloidná ovsená múka fermentovaná použitím baktérií Lactobacillus. Je to sérum, ktoré preniká hlboko do kože a stabilizuje kožnú bariéru. Obsahuje komplex aminokyselín, mastných kyselín a fosfolipidov, ktorý vyhladzuje a hydratuje kožu, vypĺňa vrásky, obnovuje v koži správne množstvo mikrobiómu a má aj vplyv na zvýšenie pozitívnej bakteriálnej flóry. Podporuje množenie priaznivého kmeňa Staphylococcus epidermidis a brzdí rozvoj kožných patogénov.

Na aké účely je v prípravku použitá morská voda?

 • V produkte je použitá morská voda s vysokým obsahom minerálov, pochádzajúca z francúzskeho pobrežia Atlantiku. Táto zložka zaručuje efektívnu hydratáciu, spevnenie a detoxikáciu kože.

Prečo je dobré používať DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Soap?

 • Koža našich dlaní je každý deň vystavená kontaktu s detergentmi alebo dezinfektantmi obsahujúcimi etanol. Vplyvom externých faktorov ako vietor, slnko alebo mráz sú dlane vysušené, drsné a popraskané. Tekuté mydlo na ruky Beauty Care Aloes Liquid Soap je výnimočný produkt, ktorý má vlastnosti balzamu. Vyznačuje sa tým, že v sebe spája schopnosť očisťovania aj intenzívnej starostlivosti o ruky. Tento výrobok obsahuje 15% prírodného slnečnicového oleja bohatého na nutné nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, čo umožňuje obnovu kože a zvýšenie jej pružnosti a zároveň aj potlačenie pocitu drsnosti a praskania kože.

Prečo DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Soap nepení tak silno ako iné mydla dostupné v drogériách?

 • Vysoký obsah slnečnicového oleja (15%) v produkte spôsobuje menšiu penivosť ako tradičné kozmetické prípravky.

Je toto mydlo vhodné aj pre deti a dojčatá?

 • Tento produkt nie je určený pre deti a dojčatá. 

Môže mydlo používať tehotné ženy?

 • Vzhľadom na obsVzhľadom na obsah sarkozynianu laurylsíranu sodného by nemali používať tehotné ženy. 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Použitie: Telová kozmetika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značka DuoLife bola vytvorená s cieľom zlepšiť kvalitu života každého spotrebiteľa. Je výrobcom 100% prírodných doplnkov stravy s overenou účinnosťou, ktoré sú na trhu prítomné už mnoho rokov. Dokonale prepracovaná receptúra ​​každého produktu si získala sympatie tisícok spotrebiteľov po celom svete. Výrobca sa preslávil prípravkami v tekutej a kapsulovej forme. Správna suplementácia je dnes nevyhnutná pre uspokojivú pohodu, dobré zdravie a prirodzenú prevenciu. S doplnkami stravy Duolife to dokážete vysoko efektívnym spôsobom!
 
Charakteristickým znakom doplnkov Duolife je ich všestrannosť. Myšlienkou výrobcov je uviesť na trh také produkty, ktoré dokážu pôsobiť v mnohých smeroch, uľavujú od neduhov nervovej sústavy, zvyšujú obranyschopnosť organizmu, posilňujú kĺby a svaly, podporujú činnosť srdca a dokonca pomáhajú pri chudnutí. Doplnky stravy Duolife sú vyrábané na báze prírodných zložiek, s ohľadom na ľudské zdravie a životné prostredie.
 
Do portfólia značky DuoLife patrí aj produktová rada FIZZY EASY , Shape Code a Lazizal.
 
V čom spočíva jedinečnosť produktov DuoLife?
 • Žiadne konzervačné látky: Výrobky nie sú spracúvané pri vysokých teplotách a neobsahujú konzervačné látky, čo umožňuje zachovať v nich prírodné bielogické hodnoty.
 • Žiadne GMO: Pri výrobnom procese sú využívané výhradne prírodné suroviny z certifikovaných plodín u celého sveta a DuoLife kategoricky odmieta ich modifikovanéodrody (GMO), ako aj použitie pesticídov a herbicídov pri ich pestovaní.
 • Sklenený obal: DuoLife výrobky v tekutej forme sú uchovávané výhrade v sklenených obaloch. Sklo sa totiž najčastejšie používa ako čistý a ekologický materiál, ktorý chemicky neeraguje s inými látkami. Sú vždy balené do tmavohnedého skla, ktoré zaručuje ako obal najlepšiu stabilitu tekutých výživových doplnkov.
 • Metóda IHHP™: Použitá technológia IHHP vychádza z koncepcie minimálneho spracovania použitých surovín, čím sa maximálne zachová ich pôvodná nutričná hodnota. Tento technologický proces prípravy výživových doplnkov využíva pozitívne pôsobenie viacerých faktorov s konzervujúcimi účinkami. Tým sa zabezpečí najvyššia kvalita produktov, ich stabilita bez používania konzervačných látok.
 • Prírodné suroviny: Vo výrobnom procese DuoLife využíva prírodné látky so zachovaním ich biologickej podstaty. Umožňuje to dosiahnuť maximálnu biologickú dostupnosť aktívnych zložiek a ich najlepšiu vstrebateľnosť.