DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam 150ml

Bezpečná intímna hygiena! DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam je jemná umývacia pena určená na starostlivosť o intímne partie. Podporuje prirodzený mikrobióm obzvlášť citlivých intímnych miest a vykazuje tak probiotický a prebiotický účinok. Pena ako jediná na trhu obsahuje kmeňové bunky aloe vera, ktoré obnovujú rovnováhu pokožky a zvyšujú ochrannú bariéru proti škodlivým vonkajším faktorom. Umožňuje udržiavať prirodzené pH a stará sa o správnu mikroflóru intímnych partií.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.3.2023
Možnosti doručenia
€14,50
DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam 150ml
DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam je prípravok s vysoko účinným čistením a starostlivosťou o intímne miesta patriace pod zastrešujúcu značku DuoLife Beauty Care Aloes na báze vysoko koncentrovaných prírodných zložiek. Rad dermokozmetiky aloe využíva blahodarné účinky aloe vera s množstvom účinných látok, ktoré majú synergický účinok vo vzťahu k aloe, alebo doplnkový účinok, ktorý rozširuje účinok starostlivosti kozmetických prípravkov.
 
Ochranná sila kmeňových buniek aloe vera, ktoré sú mnohokrát silnejšie ako bežne používaný extrakt z aloe, a betaínu v kombinácii s tromi prebiotickými komplexmi, ktoré posilňujú ochrannú bariéru pokožky a znižujú jej náchylnosť na všetky druhy podráždenia, nám umožnili vytvoriť DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam - penu na starostlivosť o intímne miesta, ktorá umýva, hydratuje, upokojuje všetky podráždenia a začervenania a stará sa o správne pH pokožky a intímnych partií.
 
Produkt obsahuje:
 
- kmeňové bunky - technologicky vyspelé prírodné zložky, ktoré obnovujú rovnováhu pokožky,
- Aurafirm S - kombinácia prebiotík a probiotík zabezpečujúcich správnu mikrobiologickú rovnováhu pokožky,
- betaín - zložka s vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami,
- extrakt z medu, ktorý chráni našu pokožku pred baktériami, vírusmi a plesňami,
- kyselinu mliečnu - udržuje správne pH pokožky intímnych partií,
- Sabosol RF - zaručuje jemné mastenie pokožky od prvého použitia,
- Biolin/P - prírodné prebiotikum na báze inulínu extrahovaného z koreňa čakanky, ktoré preukázateľne obnovuje rovnováhu kožnej mikroflóry.
 
Zložky: Zloženie: Aqua/Water, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Propanediol, Coco-Glucoside, Aloe Barbadensis Callus Extract, Lactobacillus Ferment, Lactic Acid, Avena Sativa Kernel Extract, Panthenol, Mel Extract, Squalane, Betaine, Inulin, Pantolactone, Lactitol, Xylitol, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Citric Acid, Sodium Surfactin, Sodium Phytate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
 
Spôsob použitia: Naneste malé množstvo peny na ruku, umyte intímne miesto a následne opláchnite vodou. Produkt na vonkajšie použitie.
 
Preventívne opatrenia: nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku.
 


FAQ
 
Na aké účely sa používa čistiacu penu na starostlivosť o intímnu oblasť DUOLIFE Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam?
 • DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam je jemná čistiaca pena na starostlivosť o intímne oblasti. Podporuje prirodzený mikrobióm obzvlášť citlivých intímnych oblastí a vykazuje probiotické a prebiotické účinky. Dodržiavanie správnej hygieny intímnych miest znižuje riziko infekcií a podráždenia. Aby sa predišlo rôznym infekciám, je potrebné udržiavať správne pH (kyslé 3,6 - 4,5) intímnej oblasti a pošvy, čo zabezpečuje špeciálne navrhnutá kozmetika. 

Prečo sa má pri hygiene intímnych partií používať špeciálna kozmetika a nie bežné mydlo?

 • Na umývanie intímnych miest by sa nemalo používať tradičné alkalické mydlo, ale prípravky určené na intímnu hygienu, ktoré majú vhodné pH. Nenarušujú tak prirodzené vaginálne prostredie a okrem toho odstraňujú prebytočný sekrét, neutralizujú nepríjemné pachy, zvlhčujú sliznice a osviežujú. Zmenou kyslého prostredia v intímnej oblasti na zásadité sa naruší prirodzená bariéra proti infekciám.
 • Gély na intímnu hygienu sú preto nevyhnutnou súčasťou toalety každej ženy, pretože príliš drsné umývacie prostriedky určené na iné časti tela môžu viesť k podráždeniu a narušeniu prirodzenej bakteriálnej flóry vagíny.

Od akého veku sa môže používať umývacia pena na intímnu starostlivosť DUOLIFE Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam?

 • DUOLIFE Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam sa môže používať od 15 rokov.

Čo je index prirodzenosti DUOLIFE Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam?

 • Spoľahlivým medzinárodným spôsobom zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza tzv. index prirodzenosti produktu, čo je percentuálna hodnota obsahu prírodných zložiek v kozmetickom prípravku. Produkty DuoLife majú veľmi vysoký index prirodzenosti a ich zloženie je založené na prírodných, certifikovaných zložkách. Čo je index prirodzenosti DUOLIFE Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam? 
Sú v DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam nejaké dráždivé zložky?
 • Výrobok DuoLife Beauty Care Aloes Intimate Wash Foam neobsahuje dráždivé látky, ako sú: SLES, SLS alebo parabény.

Obsahuje kmeňové bunky aloe. Prečo sú lepšie ako extrakt z aloe?

 • Kmeňové bunky aloe vera sú technologicky vyspelé prírodné zložky, ktoré majú mnohonásobne silnejšie účinky ako extrakt. Majú upokojujúci účinok, zvyšujú toleranciu pokožky voči nepriaznivým dráždivým vplyvom, obnovujú rovnováhu, pružnosť a pevnosť pokožky a stimulujú regeneráciu epidermálnych buniek.
 • Extrakt je prípravok získaný z prášku zmiešaného s vodou a zvyčajne obsahuje menej ako 10 % rastliny aloe vera. Výrobky na báze prášku nemajú pôvodné vlastnosti rastliny, pretože počas procesu sušenia mrazom, ktorému je aloe vera podrobená (proces dehydratácie na získanie prášku), stráca mnohé zo svojich pôvodných vlastností. Väčšina výrobcov používa prášok z dôvodu úspory nákladov a súvisiacej logistiky.
 • Kmeňové bunky aloe vera boli vyvinuté tak, aby poskytovali čo najviac pôvodných účinných látok, ktoré poskytuje aloe. Prírodná zložka bola vytvorená s cieľom zachovať výhody prírodného produktu. Technologicky vyspelá zložka vyrobená biotechnológiou.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Použitie: Telová kozmetika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značka DuoLife bola vytvorená s cieľom zlepšiť kvalitu života každého spotrebiteľa. Je výrobcom 100% prírodných doplnkov stravy s overenou účinnosťou, ktoré sú na trhu prítomné už mnoho rokov. Dokonale prepracovaná receptúra ​​každého produktu si získala sympatie tisícok spotrebiteľov po celom svete. Výrobca sa preslávil prípravkami v tekutej a kapsulovej forme. Správna suplementácia je dnes nevyhnutná pre uspokojivú pohodu, dobré zdravie a prirodzenú prevenciu. S doplnkami stravy Duolife to dokážete vysoko efektívnym spôsobom!
 
Charakteristickým znakom doplnkov Duolife je ich všestrannosť. Myšlienkou výrobcov je uviesť na trh také produkty, ktoré dokážu pôsobiť v mnohých smeroch, uľavujú od neduhov nervovej sústavy, zvyšujú obranyschopnosť organizmu, posilňujú kĺby a svaly, podporujú činnosť srdca a dokonca pomáhajú pri chudnutí. Doplnky stravy Duolife sú vyrábané na báze prírodných zložiek, s ohľadom na ľudské zdravie a životné prostredie.
 
Do portfólia značky DuoLife patrí aj produktová rada FIZZY EASY , Shape Code a Lazizal.
 
V čom spočíva jedinečnosť produktov DuoLife?
 • Žiadne konzervačné látky: Výrobky nie sú spracúvané pri vysokých teplotách a neobsahujú konzervačné látky, čo umožňuje zachovať v nich prírodné bielogické hodnoty.
 • Žiadne GMO: Pri výrobnom procese sú využívané výhradne prírodné suroviny z certifikovaných plodín u celého sveta a DuoLife kategoricky odmieta ich modifikovanéodrody (GMO), ako aj použitie pesticídov a herbicídov pri ich pestovaní.
 • Sklenený obal: DuoLife výrobky v tekutej forme sú uchovávané výhrade v sklenených obaloch. Sklo sa totiž najčastejšie používa ako čistý a ekologický materiál, ktorý chemicky neeraguje s inými látkami. Sú vždy balené do tmavohnedého skla, ktoré zaručuje ako obal najlepšiu stabilitu tekutých výživových doplnkov.
 • Metóda IHHP™: Použitá technológia IHHP vychádza z koncepcie minimálneho spracovania použitých surovín, čím sa maximálne zachová ich pôvodná nutričná hodnota. Tento technologický proces prípravy výživových doplnkov využíva pozitívne pôsobenie viacerých faktorov s konzervujúcimi účinkami. Tým sa zabezpečí najvyššia kvalita produktov, ich stabilita bez používania konzervačných látok.
 • Prírodné suroviny: Vo výrobnom procese DuoLife využíva prírodné látky so zachovaním ich biologickej podstaty. Umožňuje to dosiahnuť maximálnu biologickú dostupnosť aktívnych zložiek a ich najlepšiu vstrebateľnosť.