DUOLIFE Beauty Box

Beauty Box je ideálnym tipom na darček. Podarujte sebe alebo svojej milovanej osobe výnimočnú darčekovú súpravu, ktorá vás nielen okúzli, ale zároveň sa komplexne postará o pokožku tváre, krku a dekoltu!

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€93
DUOLIFE Beauty Box
Súprava bola vytvorená s cieľom synergického pôsobenia produktov pre udržanie krásnej, mladej a žiarivej pokožky tváre aj napriek pribúdajúcim rokom a prirodzene postupujúcim procesom starnutia.
Súprava obsahuje:

 

Collagen Face Serum 30 ml;

Collagen Face Mask 50 ml;

Kameň Gua Sha z ružového kremeňa;

Darčeková krabička.

Collagen Face Serum a Collagen Face Mask zaistia vašej pokožke nočnú starostlivosť, a masáž vykonaná kameňom Gua Sha vás vovedie do stavu hlbokého relaxu, uvoľňuje pokožku a uľahčuje vstrebávanie účinných látok. Doprajte sebe a svojim blízkym chvíľu potešenia!

Collagen Face Serum
Ľahký, koncentrovaný produkt s účinkom anti-aging. Výrobok obsahuje rybí kolagén a hydrolyzovaný kolagén z ježovky. Produkt okrem iného vyhladzuje drobné vrásky a stará sa o náležitú pružnosť a pevnosť pleti. Sérum zanecháva žiarivú pleť. Tento produkt navyše obsahuje prírodné zahusťovadlo a má veľmi vysoký index prirodzenosti.
Collagen Face Mask
Kosmetický prípravok v súlade s trendom „Beauty Sleep”, zaisťuje regeneráciu počas spánku. Je posledným krokom vo večernej starostlivosti o pleť. Receptúra je bohatá na komplex morského kolagénu s organickým kremíkom, nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, zvlhčovadlá a ďalšie aktívne zložky. Produkt intenzívne a hĺbkovo hydratuje, zlepšuje stav a napätie pokožky. Okrem toho má maska veľmi vysoký index prirodzenosti.
Masážne kamene Gua Sha
Umožňujú vykonať večernú relaxačnú masáž tváre inšpirovanú ázijským rituálom krásy.
Ružový kremeň, z ktorého je vykonaný kameň Gua Sha, je vyrábaný a leštený ručne. Vzhľadom na svoj prírodný pôvod môže mať v skutočnosti trochu inú farbu a môže sa tiež líšiť tvarom, stupňom matu/lesku a transparentnosťou.
 
Večerený rituál krásy krok za krokom:

 
1)Večernú starostlivosť začnite odličovaním - dôkladne vyčistite pokožku tváre micelárnou tekutinou, gélom na umývanie tváre a tonikom. Po tomto ošetrení je pokožka pripravená na ďalšie fázy starostlivosti.
2)V ďalšom kroku naneste 3-5 kvapiek Collagen Face Serum na tvár, krk a dekolt.

Pleťové sérum sa postará o primeranú pružnosť, pevnosť a napnutie pokožky. Cez noc bude stimulovať našu pokožku k syntéze kolagénu a elastínu. Okrem toho sa postará o správnu hydratáciu, výživu a regeneráciu.

3)Uchopte kameň Gua Sha od vypuklej strany a začnite drenážnu masáž. Najprv masírujte krk – mierne pritlačte doštičku ku pokožke a presúvajte ju smerom nahor.
Potom pomocou vyrezávanej časti kameňa Gua Sha prejdite na masáž čeľuste, ktorú vykonávajte od brady smerom k spánkom. Sústreďte sa najmä na miesto pri uchu, kde sa čeľusť spája so spánkami, pretože práve tu sa hromadí najviac napätia.
Čas na líčka – pohybujte kameňom Gua Sha od stredu tváre smerom k ušiam. Nezabudnite dôkladne vymasírovať perovú brázdu a oblasť pod očami, čo pomôže znížiť tmavé kruhy a opuchy.
Nakoniec vykonajte masáž obočia a čela tak, že budete držať kameň Gua Sha na vypuklej strane, ktorý bude pre tieto oblasti prirodzeným liftingom.
4)Dvakrát týždenne alebo častejšie, v závislosti od potrieb pokožky, po použití séra naneste na tvár Collagen Face Mask.

Je to nočná maska s regeneračnými, hydratačnými, spevňujúcimi a protivráskovými vlastnosťami. Bohatá receptúra je založená na 12 účinných látkach, ktoré majú hydratačné, liftingové a vyživujúce vlastnosti. Špeciálne vyvinutá receptúra masky spevňuje pokožku, vyhladzuje existujúce vrásky a pomáha predchádzať tvorbe nových.

Efekty masáže kameňom Gua Sha pri použití séra a masky Collagen:
 
 • pružnejšia pokožka a redukcia vrások;
 • zlepšenie oválu tváre;
 • lifting a regenerácia;
 • hydratácia a spevnenie pokožky tváre;
 • zlepšenie tónu pleti;
 • hlboký relax a uvoľnenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Značka DuoLife bola vytvorená s cieľom zlepšiť kvalitu života každého spotrebiteľa. Je výrobcom 100% prírodných doplnkov stravy s overenou účinnosťou, ktoré sú na trhu prítomné už mnoho rokov. Dokonale prepracovaná receptúra ​​každého produktu si získala sympatie tisícok spotrebiteľov po celom svete. Výrobca sa preslávil prípravkami v tekutej a kapsulovej forme. Správna suplementácia je dnes nevyhnutná pre uspokojivú pohodu, dobré zdravie a prirodzenú prevenciu. S doplnkami stravy Duolife to dokážete vysoko efektívnym spôsobom!
 
Charakteristickým znakom doplnkov Duolife je ich všestrannosť. Myšlienkou výrobcov je uviesť na trh také produkty, ktoré dokážu pôsobiť v mnohých smeroch, uľavujú od neduhov nervovej sústavy, zvyšujú obranyschopnosť organizmu, posilňujú kĺby a svaly, podporujú činnosť srdca a dokonca pomáhajú pri chudnutí. Doplnky stravy Duolife sú vyrábané na báze prírodných zložiek, s ohľadom na ľudské zdravie a životné prostredie.
 
Do portfólia značky DuoLife patrí aj produktová rada FIZZY EASY , Shape Code a Lazizal.
 
V čom spočíva jedinečnosť produktov DuoLife?
 • Žiadne konzervačné látky: Výrobky nie sú spracúvané pri vysokých teplotách a neobsahujú konzervačné látky, čo umožňuje zachovať v nich prírodné bielogické hodnoty.
 • Žiadne GMO: Pri výrobnom procese sú využívané výhradne prírodné suroviny z certifikovaných plodín u celého sveta a DuoLife kategoricky odmieta ich modifikovanéodrody (GMO), ako aj použitie pesticídov a herbicídov pri ich pestovaní.
 • Sklenený obal: DuoLife výrobky v tekutej forme sú uchovávané výhrade v sklenených obaloch. Sklo sa totiž najčastejšie používa ako čistý a ekologický materiál, ktorý chemicky neeraguje s inými látkami. Sú vždy balené do tmavohnedého skla, ktoré zaručuje ako obal najlepšiu stabilitu tekutých výživových doplnkov.
 • Metóda IHHP™: Použitá technológia IHHP vychádza z koncepcie minimálneho spracovania použitých surovín, čím sa maximálne zachová ich pôvodná nutričná hodnota. Tento technologický proces prípravy výživových doplnkov využíva pozitívne pôsobenie viacerých faktorov s konzervujúcimi účinkami. Tým sa zabezpečí najvyššia kvalita produktov, ich stabilita bez používania konzervačných látok.
 • Prírodné suroviny: Vo výrobnom procese DuoLife využíva prírodné látky so zachovaním ich biologickej podstaty. Umožňuje to dosiahnuť maximálnu biologickú dostupnosť aktívnych zložiek a ich najlepšiu vstrebateľnosť.