Sattva Esenciálny olej Tymián 10 ml 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Tymiánový esenciálny olej sa získava z tymiánových listov a kvetov destiláciou s vodnou parou. Tymiánový olej sa široko používa v aromaterapii, v starostlivosti o pokožku a vlasy.

Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€15,90
Sattva Esenciálny olej Tymián 10 ml 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ
Esencialny olej Tymian 10 ml Sattva
Tip

V aromaterapii má tymiánový olej teplú bylinnú vôňu, ktorá je osviežujúca a povzbudzujúca. Pomáha zlepšovať náladu, znižovať stres a úzkosť a posilňovať jasnosť mysle a koncentráciu.

Pred lokálnym použitím alebo inhaláciou je však dôležité olej riadne zriediť a pred použitím sa poradiť s lekárom, ak máte nejaké zdravotné ťažkosti, ste tehotná alebo dojčíte.

Tymiánový olej má silné antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti, vďaka čomu je prospešný pre zdravie pokožky. Môže pomôcť pri liečbe akné, zmierniť zápal a zlepšiť vzhľad jemných liniek a vrások. Tymiánový olej je známy aj tým, že podporuje hojenie rán a zabraňuje infekciám.

Tymiánový olej sa už po stáročia používa na stimuláciu rastu vlasov a prevenciu ich vypadávania. Dokáže zlepšiť prekrvenie vlasovej pokožky, posilniť vlasové folikuly a zabrániť tvorbe lupín a iných infekcií vlasovej pokožky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: