BEWIT ZÁZVOR 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Korenná, prenikavá, teplá, sladká a drevitá aróma zázvoru vás povedie k sebadôvere, iniciatíve a výkonu.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€21,55 €43,95 od €21,55
BEWIT ZÁZVOR 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Esenciálny olej Zázvor môžeme označiť ako teplý, prekrvujúci a posilňujúci.

V duševnej rovine je dobrou oporou najmä pre tých, ktorí majú dobré zámery a plány, ale chýba im priebojnosť, optimizmus a odvaha byť iniciatívna a aktívna. Podporuje zdravú ctižiadosť, sebaistotu a vitalitu. Môžeme ho označiť ako katalyzátor vôle a pôsobí aj ako afrodiziakum.

Aj preto vám zázvorový olej môže navrátiť radosť z úspechu a zo života vôbec.

Esenciálny olej Zázvor je netoxický a nedráživý.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave