BEWIT ZANTHOXYLUM (JASAN HIMALÁJSKY) 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Zanthoxylum vyniká sviežou kvetinovou vôňou s ľahkým nádychom korenistej a horkej arómy. Mnohí si tento esenciálny olej obľúbili a používajú ho pri potrebe uvoľnenia a navodenia pocitu pokoja, upokojenia a meditácie.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€28,20 €57,55 od €28,20
BEWIT ZANTHOXYLUM (JASAN HIMALÁJSKY) 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Zanthoxylum je ker, alebo malý strom, ktorý dosahuje výšku až okolo šiestich metrov. Rastie v Himalájach v nadmorských výškach 1000 - 2400 m nm v údoliach bohatých na zrážky. Vyskytuje sa v Nepále, Indii, Pakistane a vo východnej Ázii. Používa sa v nepálskej a tibetskej kuchyni a má bohatú históriu použitia na podporu a harmonizáciu tela i mysle.

Esenciálny olej sa vyrába parnou destiláciou sušených plodov, ktoré sa pred destiláciou sušia.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave