BEWIT ŠALVIA MUŠKÁTOVÁ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Šalvia dokáže stimulovať aj uvoľňovať. Jej aróma je teplá, gáfrová, sladkohorká, pižmová a jemne korenená.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€27,20 €55,50 od €27,20
BEWIT ŠALVIA MUŠKÁTOVÁ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Šalvia dokáže stimulovať aj uvoľňovať. Jej aróma je teplá, gáfrová, sladkohorká, pižmová a jemne korenená.

Stredoveká legenda hovorí, že „túžbou šalvie je urobiť človeka nesmrteľným“. V Číne a Perzii sa citovalo príslovie: „Ako môže zostarnúť človek, ktorý má na svojej záhrade šalviu?“.

Esenciálny olej Šalvia je obľúbený pre svoju schopnosť v duševnej rovine mierniť duševnú únavu, upokojovať a uvoľňovať napätie. V rovine emócií naopak povznáša a prináša eufóriu. Pokiaľ sa chcete preniesť cez malomyseľnosť, znovu uvidieť pravé hodnoty a obnoviť intuíciu, šalviová esencia je výborná voľba.

Botanický názov: Šalvia muškátová
Anglický názov: Clary Sage
Latinský názov: Salvia sclarea
Krajina pôvodu: Francúzsko

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Upozornenie: Nepoužívajte v tehotenstve, počas dojčenia, pri epilepsii a pokiaľ trpíte vysokým krvným tlakom. Tento olej tiež nie je vhodný pre vodiča, pretože má silne upokojujúce účinky.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave