BEWIT MANDARÍNKA ŽLTÁ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Žltú mandarínku charakterizuje výrazná typická korenená, svieža, sladko-kyslá vôňa.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€12,40 €25,20 od €12,40
BEWIT MANDARÍNKA ŽLTÁ 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Žltú mandarínku charakterizuje výrazná typická korenená, svieža, sladko-kyslá vôňa.

Mandarínkový esenciálny olej je bohatý na limonén, ktorého vlastnosti boli podrobne skúmané vo viac ako 50 klinických štúdiách.

Esenciálny olej Mandarínka v duševnej oblasti harmonizuje a posilňuje spánok. Výrazne pomáha zosúladiť detskú psychiku.

Botanický názov: Mandarínka obyčajná
Anglický názov: Mandarin
Latinský názov: Citrus reticulata
Krajina pôvodu: Taliansko

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Upozornenie: Esenciálny olej je fototoxický. Vyhnite sa aplikácii na kožu, ktorá bude vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu po dobu nasledujúcich 36 hodín.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave