BEWIT MAGIC ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť pokoj, jemnosť vnímania a zmysel pre nevšednosť.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€21,80 €44,40 od €21,80
BEWIT MAGIC ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť pokoj, jemnosť vnímania a zmysel pre nevšednosť.

„Návrat strateného syna“ je téma, ktorej sa venuje mnoho umeleckých diel. Objavuje sa na viacerých slávnych stredovekých obrazoch. Syn odchádza do sveta a po dlhej strastiplnej ceste sa vracia späť k svojmu otcovi a zisťuje, že to, čo tak dlho hľadal v ďalekých krajinách, mal už od samotného začiatku.

Pri vytváraní zmesi BEWIT MAGIC sme si dali za cieľ vytvoriť zmes, ktorá nám svojou harmóniou, krásou a energiou bude pripomínať, že už teraz sme vo svojej podstate celiství. Už teraz sme vo svojej podstate takí dokonalí, akými vôbec kedy budeme. Len si treba túto hlbokú pravdu uvedomiť. Naplniť jej potenciál pravdivým postojom. Uvedomiť si, že už teraz, nech sme kdekoľvek, sme doma vo svojich srdciach, kde nikdy nie sme osamotení.

Každý okamih našich životov je dar, každý moment je magický. Nie je všedných dní. Akonáhle je nám umožnené si toto uvedomiť, začneme napĺňať svoj osud, začneme sa riadiť vlastnou intuíciou a necháme sa voľne unášať prúdom života. Začíname žiť, sme znovuzrodení.

Neznamená to, že budeme pasívni, alebo že budeme konať hlúpo, alebo sa necháme zneužívať prefíkanými a falošnými ľuďmi. Znamená to, že budeme robiť to, čo máme robiť.

Kľúčovým postojom je odovzdanosť. Odovzdanosť nie svojmu egoizmu, ale svojmu vyššiemu Ja, svojmu Nadja.

BEWIT MAGIC môže byť Vašim priateľom, pomocníkom, podporou či učiteľom pri naplnení tohto odporúčania, ktoré prednášajú mudrci k ľudstvu po tisícročia. Hľadanie začína aj končí v srdci. Nakoniec musí byť odložený aj postoj samotného hľadania. Hoci na začiatku bol taký prospešný, neskôr sa stal prekážkou. Nie je čo hľadať. Nie je inej cesty von, než zabudnúť na seba a neúnavne hľadieť na Nadja. Nech sú všetci šťastní.

BEWIT MAGIC OBSAHUJE:

 • Aksamitník - afrikán/ Tagetes patula oil
 • Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
 • Mandarínka, červená / Citrus reticulata oil
 • Pačuli / Pogostemon cablin oil
 • Šalvia muškátová / Salvia sclarea oil
 • Geránium / Pelargonium graveolens oil
 • Citrón / Citrus limonum oil
 • Grapefruit / Citrus paradisi oil
 • Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 • Majoránka / Origanum majorana oil
 • Zimolez obyčajný, kozí list / Lonicera caprifolium oil
 • Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil
 • Myrha / Commiphora myrrha oil
 • Ruža stolistá / Rosa centifolia oil
 • Ruža Damascenská/ Rosa damascena oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave