BEWIT LOTOS RUŽOVÝ ABSOLUE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Nechajte sa uniesť nebeskou vôňou rozvíjajúceho sa Budhovho kvetu.

Vôňa: zvodná, medovo-sladká, kvetinová

Použitie: parfém, masáž, kúpeľ

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€97,60
BEWIT LOTOS RUŽOVÝ ABSOLUE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Známy tiež ako: lotos pravý

Omamné lákadlo výšin aj hĺbok.

Stredná nota vášho luxusného parfumu.

Vaňa ružových okvetných lístkov, ktoré roznežní a prestúpi zmyselnosťou.

Voňavý skvost pre fajnšmekrov.

 

BENEFITY

  • Upokojí
  • Prehĺbi vnímavosť
  • Podporí sexuálnu túžbu
  • Podľa najnovších odborných štúdií môže tento esenciálny olej vykazovať účinky

Antivírusové, antibakteriálne a znižujúce prejavy reumatizmu. Môže tiež pomôcť v čistení pokožky, hojenie vredov a oparov, a všeobecne v úľave od bolesti. Napriek tomu, že výsledky týchto štúdií sú z mnohých hľadísk preukázateľné a pôsobia veľmi nádejne, podľa platnej legislatívy ich nemožno považovať za smerodajné, a nemožno teda ani daný esenciálny olej považovať za preukázateľne účinný v liečbe či preventívnom pôsobení. Informácie tu uvádzame iba na vedecké a študijné účely.

LOTOS ČI LEKNÍN
Lotosy bývajú často zamieňané s leknami, pretože vykazujú v mnohom podobnosť. V porovnaní s leknami majú esenciálne oleje z lotosov výraznejšie kvetinovú a menej bylinnú arómu.

ZLOŽENIE

  • Nelumbo Nucifera Flower Oil
  • Linalool*, hydroxycitronellal*, citronellol*, limonene*, coumarin*

*prirodzená súčasť esenciálneho oleja

MOŽNOSTI POUŽITIA

PARFÉM
Zmiešajte 1 kvapku esenciálneho oleja s 10 ml jojobového oleja v roll-on fľaštičke.

MASÁŽ
Pripravenou zmesou z piatich kvapiek esenciálneho oleja a 30 ml nosného oleja jemne masírujte chodidlami nôh či celé telo.

KÚPEĽ
Pripravenú zmes z 3–5 kvapiek esenciálneho oleja a troch polievkových lyžíc smotany, medu alebo tekutého mydla dôkladne vmiešajte do vodou napustenej vane.

ODPORÚČANIA
Vône jednotlivých šarží esenciálnych olejov sa môžu vplyvom meniaceho sa počasia a rozdielnych podmienok pestovania mierne líšiť.

Pred aplikáciou na kožu sa odporúča vykonať test citlivosti. (Malé množstvo esenciálneho oleja nariedeného podľa vzoru s nosným olejom vyskúšajte na zápästí. Týmto spôsobom zistíte, či vám daná zmes vyhovuje.)

Deti sú voči pôsobeniu esenciálnych olejov mimoriadne citlivé, preto je nevyhnutné ich použitie vždy konzultovať s odborníkom a dbať na osobitnú opatrnosť.

Citliví a chronicky chorí jedinci, tehotné a dojčiace ženy by tiež mali použitie zmesi vždy konzultovať s certifikovaným aromaterapeutom či lekárom. Rovnako by mal postupovať ktokoľvek, u ktorého pretrvávajú pocity diskomfortu.

Veľká obozretnosť je tiež potrebná, ak sú počas vašej inhalácie v blízkosti zvieratá. Je potrebné im poskytnúť priestor opustiť miestnosť.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave