BEWIT LOTOS BIELY ABSOLUE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Nechajte sa očariť úchvatne omamnými lístkami kvetu „prebudenia“.

Vôňa: zvodná, kvetinová, sladká so sviežimi a jemne bylinnými tónmi

Použitie: parfém, kúpeľ, starostlivosť o pleť a pokožku

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€97,60
BEWIT LOTOS BIELY ABSOLUE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Známy tiež ako: lotos pravý

Vráťte svojej pokožke sviežosť, žiarivosť a vitalitu.

Doprajte si zmyselnú masáž olejom z tých najvzácnejších.

Hrejivý spoločník aj na duchovnej ceste.

Jedinečný, nebesky voňajúci parfum.

 

BENEFITY

  • Upokojí
  • Vyhladí pokožku
  • Podporí sexuálnu túžbu
  • Podľa najnovších odborných štúdií môže tento esenciálny olej vykazovať účinky

Zmierňujúce prejavy reumatizmu a všeobecne mierne uľavujúce od bolesti. Napriek tomu, že výsledky týchto štúdií sú z mnohých hľadísk preukázateľné a pôsobia veľmi nádejne, podľa platnej legislatívy ich nemožno považovať za smerodajné, a nemožno teda ani daný esenciálny olej považovať za preukázateľne účinný v liečbe či preventívnom pôsobení. Informácie tu uvádzame iba na vedecké a študijné účely.

LOTOS ČI LEKNÍN
Lotosy bývajú často zamieňané s leknami, pretože vykazujú v mnohom podobnosť. V porovnaní s leknami majú esenciálne oleje z lotosov výraznejšie kvetinovú a menej bylinnú arómu.

ZLOŽENIE

  • Nelumbo Nucifera Flower Oil
  • Linalool*, hydroxycitronellal*, citronellol*, limonene*, coumarin*

*prirodzená súčasť esenciálneho oleja

MOŽNOSTI POUŽITIA

PARFÉM
Zmiešajte 1 kvapku esenciálneho oleja s 10 ml jojobového oleja v roll-on fľaštičke.

KÚPEĽ
Pripravenú zmes z 3–5 kvapiek esenciálneho oleja a troch polievkových lyžíc smotany, medu alebo tekutého mydla dôkladne vmiešajte do vodou napustenej vane.

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ A POKOŽKU
Sérum z piatich kvapiek esenciálneho oleja a 30 ml kozmetického oleja jemne vmasírujte do pleti či pokožky, event. vykonajte masáž celého tela.

ODPORÚČANIA
Vône jednotlivých šarží esenciálnych olejov sa môžu vplyvom meniaceho sa počasia a rozdielnych podmienok pestovania mierne líšiť.

Pred aplikáciou na kožu sa odporúča vykonať test citlivosti. (Malé množstvo esenciálneho oleja nariedeného podľa vzoru s nosným olejom vyskúšajte na zápästí. Týmto spôsobom zistíte, či vám daná zmes vyhovuje.)

Deti sú voči pôsobeniu esenciálnych olejov mimoriadne citlivé, preto je nevyhnutné ich použitie vždy konzultovať s odborníkom a dbať na osobitnú opatrnosť.

Citliví a chronicky chorí jedinci, tehotné a dojčiace ženy by tiež mali použitie zmesi vždy konzultovať s certifikovaným aromaterapeutom či lekárom. Rovnako by mal postupovať ktokoľvek, u ktorého pretrvávajú pocity diskomfortu.

Veľká obozretnosť je tiež potrebná, ak sú počas vašej inhalácie v blízkosti zvieratá. Je potrebné im poskytnúť priestor opustiť miestnosť.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave