BEWIT LEKNÍN MODRÝ ABSOLUE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Nechajte sa uchvátiť omamnými okvetnými lístkami posvätného lekna.

Vôňa: zvodná, kvetinová, sladká s nádychom bylín

Použitie: parfém, masáž, inhalácia

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní
Možnosti doručenia
€98,50
BEWIT LEKNÍN MODRÝ ABSOLUE 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Známy tiež ako: lekno hviezdovitý modrý, egyptský modrý lekno

Hypnotizujúca aróma dodá parfému tú správnu strednú notu.

Rozptýli negatívne emócie a pomôže hĺbkovo zrelaxovať.

Jedinečná nebeská vôňa prebudí vašu zmyselnosť.

Zriedkavý spojenec aj pre meditatívne ponory.

 

BENEFITY

  • Zrelaxuje
  • Podporí extázu a eufóriu
  • Podnieti sexuálnu túžbu
  • Podľa najnovších odborných štúdií môže tento esenciálny olej vykazovať účinky

Podporujúce hojenie rán a jaziev. Napriek tomu, že výsledky týchto štúdií sú z mnohých hľadísk preukázateľné a pôsobia veľmi nádejne, podľa platnej legislatívy ich nemožno považovať za smerodajné, a nemožno teda ani daný esenciálny olej považovať za preukázateľne účinný v liečbe či preventívnom pôsobení. Informácie tu uvádzame iba na vedecké a študijné účely.

LEKNIN ČI LOTOS
Lekná bývajú často priraďované k lotosom, pretože vykazujú v mnohom podobnosť. V porovnaní s esenciálnymi olejmi z lotosu bieleho a ružového má lekno výraznejšie bylinnú vôňu.

ZLOŽENIE

  • Nymphaea Caerulea Flower Oil
  • Linalool*, hydroxycitronellal*, citronellol*, limonene*, coumarin*, benzyl alcohol*

*prirodzená súčasť esenciálneho oleja

 

MOŽNOSTI POUŽITIA

PARFÉM
Zmiešajte 1 kvapku esenciálneho oleja s 10 ml jojobového oleja v roll-on fľaštičke.

MASÁŽ
Pripravenou zmesou z piatich kvapiek esenciálneho oleja a 30 ml nosného oleja jemne masírujte chodidlami nôh či celé telo.

INHALÁCIA
Do difuzéra či inhalačnej tyčinky nakvapkajte 3–5 kvapiek esenciálneho oleja.

ODPORÚČANIA
Vône jednotlivých šarží esenciálnych olejov sa môžu vplyvom meniaceho sa počasia a rozdielnych podmienok pestovania mierne líšiť.

Pred aplikáciou na kožu sa odporúča vykonať test citlivosti. (Malé množstvo esenciálneho oleja nariedeného podľa vzoru s nosným olejom vyskúšajte na zápästí. Týmto spôsobom zistíte, či vám daná zmes vyhovuje.)

Deti sú voči pôsobeniu esenciálnych olejov mimoriadne citlivé, preto je nevyhnutné ich použitie vždy konzultovať s odborníkom a dbať na osobitnú opatrnosť.

Citliví a chronicky chorí jedinci, tehotné a dojčiace ženy by tiež mali použitie zmesi vždy konzultovať s certifikovaným aromaterapeutom či lekárom. Rovnako by mal postupovať ktokoľvek, u ktorého pretrvávajú pocity diskomfortu.

Veľká obozretnosť je tiež potrebná, ak sú počas vašej inhalácie v blízkosti zvieratá. Je potrebné im poskytnúť priestor opustiť miestnosť.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave