BEWIT I AM (JA SOM) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes 100% prírodných esencií I AM vám môže poskytnúť inšpiráciu na ceste pochopenia seba samého.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€33,90 €69,10 od €33,90
BEWIT I AM (JA SOM) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes 100% prírodných esencií I AM vám môže poskytnúť inšpiráciu na ceste pochopenia seba samého.

Zámerom tejto zmesi je inšpirovať a poskytnúť inšpiráciu a myšlienkovú kotvu, aby sme si lepšie uvedomovali zázrak vedomia seba samého. Aróma vytvorí priestor, v ktorom je možné stíšene vnímať a zažiť postoj odovzdanosti, nekonania.

V zmesi sa snúbi aróma a účinky troch základných esenciálnych olejov: kadidla, vavrínu a myrhy.

Vavrínová esencia má sviežu, lekársku, gáfrovú, sladkú a mierne škoricovú vôňu, ktorá vo vás môže posilniť sebadôveru a pozdvihnúť myseľ. Aróma oleja z kadidlovníka je skôr živicová, balzamová, bohatá, gáfrová a mierne citrusová. Prináša upokojenie, jemné upokojenie, väčšie sústredenie a očistenie intelektu. Preto sa tiež používa pri meditácii, podobne ako myrha. Tá môže navyše prospieť vášmu intelektu, tým, že ho vyrovná, očistí a uzemní.

Zmes vysiela aj posolstvo, že nikto nie je osamotený. Sme obklopení pozitívnym vesmírom, hoci sa to tak niekedy nemusí javiť. Náš život stále sprevádza múdrosť Prírody, Vesmíru, Boha. Nenarodili sme sa, aby sme boli ovládaní, ale aby sme zvíťazili.

Vykročte za poznaním tajomstiev skrývajúcich sa v pozadí dvoch slov – Ja som.

BEWIT I AM (JA SOM) OBSAHUJE:

  • Kadidlo (Boswellia serrata)/ Boswellia serrata oil
  • Vavrín / Laurus nobilis oil
  • Myrha / Commiphora myrrha oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave