BEWIT GOLD BABY ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť pocit krásy, sviežosti, jemnosti, uvoľnenia a harmónie. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€30,20 €61,55 od €30,20
BEWIT GOLD BABY ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Dajte si do difuzéra pár kvapiek tejto vyváženej zmesi BEWIT GOLD BABY. Inhaláciou sa jednotlivé zložky tejto jemnej zmesi vzácnych esenciálnych olejov dostanú do tela a podporujú proces harmonizácie. Veľkou výhodou esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi je dosahovaný silný synergický efekt.

Môžete využiť silu myšlienky a podporiť svoje telo i myseľ pozitívnou afirmáciou a vizualizáciou harmonického stavu: „Som zdravý(á), moja životná energia podporuje moju psychiku i všetky moje tkanivá a orgány. Bunky môjho tela a kože sa riadne obnovujú, moja koža je krásna, voňavá, pružná, hebká, žiarivá a hydratovaná. Ďakujem mojej koži za jej funkčnosť a ochranu. Viem, že je to najväčší orgán môjho tela. Zaslúži si moju pozornosť a starostlivosť. Koža mojich detí je nádherná.“

BEWIT GOLD BABY OBSAHUJE:

 • Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus oil
 • Levanduľa / Lavandula angustifolia oil
 • Geránia (Pelargónia) / Pelargonium graveolens oil
 • Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 • Rumanček kamilkový / Matricaria chamomilla oil
 • Ylang ylang / Cananga odorata oil
 • Palo Santo (Kopál voňavý) / Bursera graveolens oil
 • Myrha / Commiphora myrrha oil
 • Slamienka Francúzsko / Helichrysum italicum oil
 • Kadidlo (Boswellia carterii) / Boswellia carterii oil
 • Ruža stolistá / Rosa centifolia oil
 • Ruža Damascenská/ Rosa damascena oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave