BEWIT FRESH (OSVIEŽENIE) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Citrusová aróma synergickej zmesi FRESH vo vás podporí pocit sústredenia, komunikácie a sebavyjadrenia.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€14,30 €29,20 od €14,30
BEWIT FRESH (OSVIEŽENIE) ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV

Základ zmesi tvoria citrusy – citrón, pomaranč, mandarínka, grapefruit a bergamot. Ich čistá a osviežujúca aróma má veľmi pozitívny vplyv na vytvorenie pohodovej atmosféry. Môže podporiť kreativitivu a pomôcť uľaviť od úzkosti.

Fenikel v zmesi prispieva svojou sladkou arómou k podpore komunikácie a uvoľňuje schopnosť sebavyjadrenia.

BEWIT FRESH OBSAHUJE:

  • Citrón / Citrus limonum oil
  • Pomaranč / Citrus sinensis oil
  • Mandarínka / Citrus reticulata oil
  • Bergamot / Citrus bergamia oil
  • Fenikel / Foeniculum vulgare oil
  • Grapefruit/ Citrus paradisi oil

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave