BEWIT FENIKEL 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Sladká, prenikavo voňajúca aróma feniklu podporí vašu túžbu po sebavyjadrení a komunikácii. Posilní aj vaše odhodlanie premeniť vaše nápady na skutočnosť.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 3 - 5 p.dní Dodanie 3 - 5 p.dní Zvoľte variant
Možnosti doručenia
€11,75 €23,95 od €11,75
BEWIT FENIKEL 100% ČISTÝ ESENCIÁLNY OLEJ

Fenikel pochádza z pobrežia Stredozemného mora, dnes rastie po celej Európe, v Indii, Japonsku a Severnej Amerike.

Fenikel sa v kuchyni, ale aj v lekárstve používa už od čias starého Grécka, Ríma a Indie. Hovorilo sa, že zvyšuje silu a podporuje dlhovekosť.

Esenciálny olej Fenikel posilňuje odvahu vyjadriť nahlas aj nepríjemné veci, a to ešte skôr, než vo vás "buchnú sadze". Voľná komunikácia bez zábran prispieva k pocitu osobnej pohody. Sebavyjadrenie je zase dôležité pre schopnosť slobodne tvoriť.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Jedinečná česká značka BEWIT, je popredným výrobcom terapeutických esenciálnych olejov, prírodných produktov a výživových doplnkov, určených pre zdravý životný štýl. Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a bude presadzovať a usilovať sa o maximálnu šetrnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zbieranie a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO). Preto všetky produkty vyrába, testuje a skladuje v hlavnom sídle v Ostrave